Stunt Car Challenge 3 ikon

Stunt Car Challenge 3 APK

v2.11

Stunt Car Challenge 3 engel dolu parkurlarda yarışacağınız başarılı bir oyun.

 

Klasik Amerikan arabanızla oynayacağınız oyunda engellerden atlayarak ilerliyor, hem gerçek oyunculara hem de arkadaşlarınıza karşı yarışı kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunda kullanılan fantastik çevre tasarımı oldukça başarılı. Çöl, şehir ve dağlık arazi gibi birçok yarış parkuru bulunuyor ve hepsinde farklı engeller sizi bekliyor.

 

Stunt Car Challenge 3'te başarılı olmak için her parkuru üç yıldızla tamamlamaya dikkat edin. En yüksek puanı almak ve yeni arabalar satın alabilmek için başarılı olmanız şart. Her yarış arabasının farklı sürüş tekniklerini içermesi nedeniyle oyun gayet keyifli bir şekilde ilerliyor. Engel dolu parkur yarışı oyunlarını seviyorsanız Stunt Car Challenge 3'ü mutlaka listenize eklemelisiniz. Stunt Car Challenge 3 APK dosyasını indirin ve ücretsiz oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder