Stunt Car Challenge 3 ikon

Stunt Car Challenge 3 APK

v3.36

Stunt Car Challenge 3 Açıklama

Stunt Car Challenge 3 engel dolu parkurlarda yarışacağınız başarılı bir oyun.


Klasik Amerikan arabanızla oynayacağınız oyunda engellerden atlayarak ilerliyor, hem gerçek oyunculara hem de arkadaşlarınıza karşı yarışı kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunda kullanılan fantastik çevre tasarımı oldukça başarılı. Çöl, şehir ve dağlık arazi gibi birçok yarış parkuru bulunuyor ve hepsinde farklı engeller sizi bekliyor.


Stunt Car Challenge 3'te başarılı olmak için her parkuru üç yıldızla tamamlamaya dikkat edin. En yüksek puanı almak ve yeni arabalar satın alabilmek için başarılı olmanız şart. Her yarış arabasının farklı sürüş tekniklerini içermesi nedeniyle oyun gayet keyifli bir şekilde ilerliyor. Engel dolu parkur yarışı oyunlarını seviyorsanız Stunt Car Challenge 3'ü mutlaka listenize eklemelisiniz. Stunt Car Challenge 3 APK dosyasını indirin ve ücretsiz oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Stunt Car Challenge 3 APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı geliştirilmiş.

Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri Stunt Car Challenge 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.36

GeliştiriciHyperkani

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.04.2018 - 12:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme86

Dosya boyutu 109 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8617

GÜVENLİKİndireceğiniz Stunt Car Challenge 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hyperkani.stuntcar3

APK imzası: 83939fba856c078892341731b7ccc6f693091c36

Stunt Car Challenge 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stunt Car Challenge 3 versiyonları:
  • 1. Stunt Car Challenge 3 v2.11

Stunt Car Challenge 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stunt Car Challenge 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder