Red Ball 3: Jump for Love ikon

Red Ball 3: Jump for Love

v1.0.32

Red Ball 3: Jump for Love, Android cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyunudur.


Oyun temel olarak atlama ve koşu oyunlarına benziyor, ancak hikayesi ile daha eğlenceli bir deneyim sunuyor. Red Ball 3'te birbirini seven kırmızı ve pembe toplar oyunun ana karakterleri. Pembe renkli top kötü bir karakter tarafından kaçırılması üzerine oyunumuz başlıyor. Bu hikayede oyunculara düşen temel görev kırmızı topu kontrol ederek pembe topu kurtarmak. Bunu yapabilmek için engellerle dolu parkurda topu yuvarlamanız ve mümkün olduğu kadar kısa sürede parkuru tamamlamanız gerekiyor.


Red Ball 3: Jump for Love oyununun grafik kalitesi oldukça başarılı. Hassas kontrolleri ile topunuzu istediğiniz gibi kontrol edebiliyor olmanız oynanışı daha zevkli bir hale getiriyor. Belli bir hikayesi olan Android oyunlarını seviyorsanız Red Ball 3: Jump for Love kesinlikle denemeniz gereken eğlenceli bir Android arcade oyunudur. Red Ball 3: Jump for Love APK dosyasını indirerek hemen oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Red Ball 3: Jump for Love ekran görüntüleri Red Ball 3: Jump for Love ekran görüntüleri Red Ball 3: Jump for Love ekran görüntüleri Red Ball 3: Jump for Love ekran görüntüleri Red Ball 3: Jump for Love ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder