Blockman GO: Blocky Mods ikon

Blockman GO: Blocky Mods

v1.7.15

Blocky Mods, Minecraft için yardımcı modlar içeren, oyuncuların mesajlaşmalarını sağlayan bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Blocky Mods içerisinde onlarca mini oyun, eğlenceli modlar ve yardımcı araçlar bulunuyor. Uygulamanın en başarılı özelliği ise bunların hepsini tüm Minecraft oyuncularına ortak olarak sunması. Uygulamanın genel özellikleri ve içerdiği oyun modları şunlar:

  • Çoklu modlar: Özellikle Sandbox, Survival (hayatta kalma), Sky War, Bad War tarzı onlarca mini oyun. Üstelik bu modlara girebilmek için herhangi bir ayar veya IP girmenize gerek yok. Sadece girmeniz gereken platformu seçmeniz yeterli oluyor.
  • Kişiselleştirme sağlayan modlar: dekoratif modeller, giysiler, stiller ve daha birçok farklı kişiselleştirme seçeneği sayesinde Minecraft ortamınızı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Mesajlaşma özelliği: Tüm Minecraft oyuncularıyla anında mesajlaşabilir ve birbirinize taktik verebilirsiniz. Minecraft sohbet özelliğini hem takım olarak hem de kişisel olarak kullanmanız mümkün.

 

Blocky Mods Minecraft son sürüm ile birlikte çalışıyor. Uygulamanın birçok özelliği ücretsiz ancak, bazı özellikler için uygulama içi satın alma gerekiyor. Blocky Mods APK dosyasını ücretsiz indirerek bu başarılı mod uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Blockman GO: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman GO: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman GO: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman GO: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman GO: Blocky Mods ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Blockman Strike oyunu eklenmiş,

Kullanıcı rankı eklenmiş,

Bug'lar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.15

GeliştiriciBlockman Multiplayer

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 gün önce

Eklenme tarihi30.04.2018 - 12:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1221

Dosya boyutu 64.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8679

Güvenlik seçicileri
Blockman GO: Blocky Mods eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Blockman GO: Blocky Mods versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder