Blockman Go: Blocky Mods ikon

Blockman Go: Blocky Mods APK

v1.18.1

Blocky Mods, Minecraft için yardımcı modlar içeren, oyuncuların mesajlaşmalarını sağlayan bir yardımcı araç uygulamasıdır.

Blocky Mods içerisinde onlarca mini oyun, eğlenceli modlar ve yardımcı araçlar bulunuyor. Uygulamanın en başarılı özelliği ise bunların hepsini tüm Minecraft oyuncularına ortak olarak sunması. Uygulamanın genel özellikleri ve içerdiği oyun modları şunlar:

  • Çoklu modlar: Özellikle Sandbox, Survival (hayatta kalma), Sky War, Bad War tarzı onlarca mini oyun. Üstelik bu modlara girebilmek için herhangi bir ayar veya IP girmenize gerek yok. Sadece girmeniz gereken platformu seçmeniz yeterli oluyor.
  • Kişiselleştirme sağlayan modlar: dekoratif modeller, giysiler, stiller ve daha birçok farklı kişiselleştirme seçeneği sayesinde Minecraft ortamınızı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Mesajlaşma özelliği: Tüm Minecraft oyuncularıyla anında mesajlaşabilir ve birbirinize taktik verebilirsiniz. Minecraft sohbet özelliğini hem takım olarak hem de kişisel olarak kullanmanız mümkün.

Blocky Mods Minecraft son sürüm ile birlikte çalışıyor. Uygulamanın birçok özelliği ücretsiz ancak, bazı özellikler için uygulama içi satın alma gerekiyor. Blocky Mods APK dosyasını ücretsiz indirerek bu başarılı mod uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Blockman Go: Blocky Mods nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Blockman Go: Blocky Mods APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Blockman Go: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman Go: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman Go: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman Go: Blocky Mods ekran görüntüleri Blockman Go: Blocky Mods ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Blockman Go APK son sürüm ile;

Build At Sea isimli yeni bir oyun eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Blockman Go: Blocky Mods için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Blockman Go: Blocky Mods v1.12.4 için
Çok güzel yukleyin kesinlikle
Ziyaretçi1 yıl önce Blockman Go: Blocky Mods v1.12.4 için
Oyun efsane bundan çocuklar googleden YouTube izleyebilir bunu yapanın eline emeğine sağlık benim tavsiyem 5 yıldız
Ziyaretçi1 yıl önce Blockman Go: Blocky Mods v1.11.12 için
Eger olsaydı,5 üzerinden 10 yıldız verirdim. Benim adım Proturk7901 dikkat PROTURK7901 de var.O degil Bed varsı iyi oynayan varsa bana arkadaşlık göndersin BED WARS PROSU yazsın.
Ziyaretçi1 yıl önce Blockman Go: Blocky Mods v1.11.12 için
Bu adam bi harika minecraf'tı bile o yapmış 10 numara 5 yıldız oyun beğendim bundan güzel oyun yok
Ziyaretçi2 yıl önce Blockman GO: Multiplayer Games için
harika efsane