Train Conductor World ikon

Train Conductor World

v1.12.2

Tren oyunu Train Conductor World'le Avrupa'nın birçok şehrine trenle seyahat edin.

 

 

Küçük ve sevimli tren modellemesine sahip olan oyunda harita üzerinde işaretlenmiş şehirler arasında trenle yolculuk yapacak ve gerektiğinde rayları döşeyeceksiniz. Birçok keşfedilmemiş şehrin yer aldığı oyunda bu bölgelere giden rayları döşemek size düşüyor. Sizden etkilenerek diğer oyuncular da yaptığınız yolları takip edecek. Para puan kazanmanın püf noktası tam olarak burası, rakipleriniz sizi takip ettikçe yüksek puan kazanıyorsunuz.

 

Yapacağınız tren yolculuğu sırasında yerine getirmeniz gereken mini görevler bulunuyor. Genellikle bir yük teslimatı olan bu görevleri iki şehir arasında yüke zarar vermeden yerine getirdiğinizde puan biriktiriyor ve bu puanlarla özelleştirme seçeneklerinin kilitlerini açıyorsunuz. Başarılı grafik kalitesi sayesinde oyundaki animasyonlar gayet ilgi çekici ve oynaması tamamen ücretsiz.

Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.2

GeliştiriciThe Voxel Agents

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.09.2017 - 13:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme146

Dosya boyutu 40.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7838

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder