Train Conductor World ikon

Train Conductor World APK

v1.13.4

Tren oyunu Train Conductor World'le Avrupa'nın birçok şehrine trenle seyahat edin.


Küçük ve sevimli tren modellemesine sahip olan oyunda harita üzerinde işaretlenmiş şehirler arasında trenle yolculuk yapacak ve gerektiğinde rayları döşeyeceksiniz. Birçok keşfedilmemiş şehrin yer aldığı oyunda bu bölgelere giden rayları döşemek size düşüyor. Sizden etkilenerek diğer oyuncular da yaptığınız yolları takip edecek. Para puan kazanmanın püf noktası tam olarak burası, rakipleriniz sizi takip ettikçe yüksek puan kazanıyorsunuz.


Yapacağınız tren yolculuğu sırasında yerine getirmeniz gereken mini görevler bulunuyor. Genellikle bir yük teslimatı olan bu görevleri iki şehir arasında yüke zarar vermeden yerine getirdiğinizde puan biriktiriyor ve bu puanlarla özelleştirme seçeneklerinin kilitlerini açıyorsunuz. Başarılı grafik kalitesi sayesinde oyundaki animasyonlar gayet ilgi çekici ve oynaması tamamen ücretsiz. Train Conductor World APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tam ekran cihazlar için grafik optimizasyonu,

Haftalık lider tablosunda grafik geliştirmeleri,

Kış mevsimine özel yeni haritalar.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder