Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Arcade Oyunları » Train Conductor World

Train Conductor World

v1.12.2
reklamlar
Train Conductor World
Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World ekran görüntüleri Train Conductor World tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Train Conductor World Açıklama

Tren oyunu Train Conductor World'le Avrupa'nın birçok şehrine trenle seyahat edin.

 

 

Küçük ve sevimli tren modellemesine sahip olan oyunda harita üzerinde işaretlenmiş şehirler arasında trenle yolculuk yapacak ve gerektiğinde rayları döşeyeceksiniz. Birçok keşfedilmemiş şehrin yer aldığı oyunda bu bölgelere giden rayları döşemek size düşüyor. Sizden etkilenerek diğer oyuncular da yaptığınız yolları takip edecek. Para puan kazanmanın püf noktası tam olarak burası, rakipleriniz sizi takip ettikçe yüksek puan kazanıyorsunuz.

 

Yapacağınız tren yolculuğu sırasında yerine getirmeniz gereken mini görevler bulunuyor. Genellikle bir yük teslimatı olan bu görevleri iki şehir arasında yüke zarar vermeden yerine getirdiğinizde puan biriktiriyor ve bu puanlarla özelleştirme seçeneklerinin kilitlerini açıyorsunuz. Başarılı grafik kalitesi sayesinde oyundaki animasyonlar gayet ilgi çekici ve oynaması tamamen ücretsiz.

reklamlar

Train Conductor World Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: