Pancake Run ikon

Pancake Run APK

v3.9

Pancake Run Açıklama

Android için eğlenceli ve lezzetli oyunla tanışın: Pancake Run.


Kek veya pasta ile yarışmayı hiç düşündünüz mü? Pancake Run tam da böyle bir oyun. Platform üzerinde duran meyve ve pasta dilimlerinin üzerinden geçerek büyük bir pasta yapmaya çalışıyorsunuz, platformun sonunda ise müşterinin ağzına düşerek yarışı bitiriyorsunuz. Onlarca seviyenin bulunduğu oyunda müşteriyi memnun etmek önemli. Bu yüzden kekinizin lezzetli olmasına dikkat etmenizde fayda var.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Android telefon ve tabletlerde boş vakitlerinizde oynayacağınız bir oyun arıyorsanız Pancake Run tam size göre. Pancake Run APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.9

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi31.08.2021 - 20:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme15

Dosya boyutu 62.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10910

GÜVENLİKİndireceğiniz Pancake Run APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cihan.pancakeee

APK imzası: c6fdac9e5465277bce33dfdd289ab73dbdfa7112

Pancake Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pancake Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder