Pancake Run ikon

Pancake Run APK

v3.9

Android için eğlenceli ve lezzetli oyunla tanışın: Pancake Run.


Kek veya pasta ile yarışmayı hiç düşündünüz mü? Pancake Run tam da böyle bir oyun. Platform üzerinde duran meyve ve pasta dilimlerinin üzerinden geçerek büyük bir pasta yapmaya çalışıyorsunuz, platformun sonunda ise müşterinin ağzına düşerek yarışı bitiriyorsunuz. Onlarca seviyenin bulunduğu oyunda müşteriyi memnun etmek önemli. Bu yüzden kekinizin lezzetli olmasına dikkat etmenizde fayda var.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Android telefon ve tabletlerde boş vakitlerinizde oynayacağınız bir oyun arıyorsanız Pancake Run tam size göre. Pancake Run APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Pancake Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pancake Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri Pancake Run ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder