Skin Stealer for Minecraft ikon

Skin Stealer for Minecraft APK

v1.2.4

Skin Stealer for Minecraft, Minecraft oyunundaki karakteriniz için skin seçmenizi sağlayan popüler bir yardımcı araç.


Minecraft'a yardımcı olmak amacıyla geliştirilen Skin Stealer for Minecraft'ta binlerce skin seçeneği sizi bekliyor. Popüler sanal dünya oyununu oynayanlar arasındaysanız, bu yardımcı aracı kullanarak karakterinize özel skin seçebilirsiniz.


Aracın kullanımı oldukça basit. Skin Stealer for Minecraft uygulamasını açın ve ekranın üst kısmındaki 'Random' düğmesine dokunun. Otomatik olarak bir skin seçilmiş olacak, isterseniz aynı düğmeye basarak bunu değiştirebilir veya karakterinizi sağa sola döndürerek kıyafetin nasıl durduğunu görüntüleyebilirsiniz. Minecraft skinleri 3 boyutlu modellemeyle geliştirildiği için hemen hemen tüm detayları görebiliyorsunuz.


Skin Stealer for Minecraft içerisinde hem bilgisayar hem de Android için geliştirilen Minecraft'a yönelik binlerce skin bulunuyor. Üstelik hepsi de ücretsiz. Skin Stealer for Minecraft APK dosyasını indirerek skinleri seçmeye başlayabilirsiniz.


NOT: Skin Stealer for Minecraft uygulamasını kullanabilmek için son sürüm Minecraft'a sahip olmanız gerekiyor. Minecraft indir bağlantısından oyuna ait son sürümü indirip kurabilirsiniz.

Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder