Skin Stealer for Minecraft ikon

Skin Stealer for Minecraft APK

v1.3.87

Skin Stealer for Minecraft Açıklama

Skin Stealer for Minecraft, Minecraft oyunundaki karakteriniz için skin seçmenizi sağlayan popüler bir yardımcı araç.


Minecraft'a yardımcı olmak amacıyla geliştirilen Skin Stealer for Minecraft'ta binlerce skin seçeneği sizi bekliyor. Popüler sanal dünya oyununu oynayanlar arasındaysanız, bu yardımcı aracı kullanarak karakterinize özel skin seçebilirsiniz.


Aracın kullanımı oldukça basit. Skin Stealer for Minecraft uygulamasını açın ve ekranın üst kısmındaki 'Random' düğmesine dokunun. Otomatik olarak bir skin seçilmiş olacak, isterseniz aynı düğmeye basarak bunu değiştirebilir veya karakterinizi sağa sola döndürerek kıyafetin nasıl durduğunu görüntüleyebilirsiniz. Minecraft skinleri 3 boyutlu modellemeyle geliştirildiği için hemen hemen tüm detayları görebiliyorsunuz.


Skin Stealer for Minecraft içerisinde hem bilgisayar hem de Android için geliştirilen Minecraft'a yönelik binlerce skin bulunuyor. Üstelik hepsi de ücretsiz. Skin Stealer for Minecraft APK dosyasını indirerek skinleri seçmeye başlayabilirsiniz.


NOT: Skin Stealer for Minecraft uygulamasını kullanabilmek için son sürüm Minecraft'a sahip olmanız gerekiyor. Minecraft indir bağlantısından oyuna ait son sürümü indirip kurabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Skin Stealer for Minecraft APK son sürüm güncellemesinde yeni skin seçenekleri eklenmiş, oyun ara yüzünde geliştirmeler yapılmış.

Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri Skin Stealer for Minecraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.87

GeliştiriciSaranomy

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi08.05.2020 - 11:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme234

Dosya boyutu 3.13 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10384

GÜVENLİKİndireceğiniz Skin Stealer for Minecraft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.saranomy.skinstealer

APK imzası: 6ad2f3b7d9b6117445746eeb88335a3369df3d0f

Skin Stealer for Minecraft eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Skin Stealer for Minecraft versiyonları:
  • 1. Skin Stealer for Minecraft v1.2.4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder