Cube Surfer! ikon

Cube Surfer! APK

v2.1.0

Cube Surfer! Açıklama

Cube Surfer, Android telefonlarda keyifle oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyunu.


Basit ve keyifli oynanışa sahip olan Cube Surfer'da, küp şeklindeki bloklarla birlikte platformdan kayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Kaydığınız platform üzerinde birçok engel mevcut. Bu engelleri geçmek içinse yine platform üzerindeki küpleri toplamaya ihtiyacınız var. Kaydıkça önünüze gelen küpleri altınızda biriktirerek yüksekliğinizi arttırıyor ve engelleri geçiyorsunuz. Oyunda en önemli nokta küpleri ve puan kazanmanızı sağlayan mücevherleri toplamak. Parkur sonunda sizi en uzak mesafeye götürecek bu malzemeler oyundaki sıralamanızı belirliyor.


VOODOO ekibinin tecrübesi ile geliştirilen Cube Surfer, boş zamanları değerlendirmek için gayet ideal bir yapım. Cube Surfer APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cube Surfer! ekran görüntüleri Cube Surfer! ekran görüntüleri Cube Surfer! ekran görüntüleri Cube Surfer! ekran görüntüleri Cube Surfer! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.0

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi20.06.2020 - 13:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme71

Dosya boyutu 51.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10472

GÜVENLİKİndireceğiniz Cube Surfer! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Atinon.PassOver

APK imzası: a9ba6ece02ef47d2c21b5257fd67ef33238d19b5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder