Fling Fighters ikon

Fling Fighters

v1.0.2

PvP tabanlı geliştirilen Fling Fighters gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğiniz bir arcade oyunu.

 

Fling Fighters'ı diğer oyunlardan farklı yapan silahları ateşle kullanmak değil, onları fırlatmak. Evet doğru okudunuz. PvP arenasında karşı karşıya geldiğiniz rakibinizi yenmenin tek yolu elinizdeki silahları fırlatmak ve silahlardan geliştirilen özel kombo güçlerini kullanmak. Oyunda yer alan 5 adayı fethetmek için yapacağınız bu silah atma dövüşlerinde nihai kazanan olmak için karakterinizi geliştirmeniz ve karakterinize ait 40 güç kartını toplamanız gerekiyor.

 

Oyundaki dövüşler gerçek oyunculara karşı yürütülüyor ancak ele geçirmeye çalıştığınız adaların bir de patronu var. Hangi adayı fethederseniz fethedin bu patronu yenmeden adanın kontrolünü elinize geçiremiyorsunuz. Hikaye tabanlı bu patron savaşlarını kazanmaya başladığınızda oyundaki liderlik tablosunda da hızla yükselmeye ve rakiplerinizi korkutmaya başlıyorsunuz.

 

Atari tarzı çizgi film grafiklerine sahip olan Fling Fighters sezgisel kontrolleri ve başarılı PvP kurgusu iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Fling Fighters APK dosyasını indirerek bu eğlenceli oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Fling Fighters ekran görüntüleri Fling Fighters ekran görüntüleri Fling Fighters ekran görüntüleri Fling Fighters ekran görüntüleri Fling Fighters ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciCraneballs

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.01.2018 - 12:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteği

İndirilme85

Dosya boyutu 55.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8154

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder