Granny 3 ikon

Granny 3 APK

v1.0.2

Granny 3 APK ile korku heyecanı devam ediyor.


Android oyunları arasında popüler olan korku oyunu serisi yenilenerek oyun severlerin karşısına çıktı. Granny 3 adıyla yayınlanan oyunun hikayesinde siz ve büyükanneniz yeni bir evde korku dolu bir maceraya başlıyorsunuz. Büyükanneniz sizi eve hapsetmiş ve siz de buradan kurtulmak istiyorsunuz. Yalnız, çok sessiz ve dikkatli olmanız şart. Eğer ses çıkartırsanız büyükannenize yakalanıyorsunuz ve bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Android korku oyunları sevenler için Granny serisinin yeri bir başkadır. Kaliteli grafik modellemesi, akıcı oyun motoru ve korku dolu hikayesi ile yeni Granny 3 oyununu da severek oynayabilirsiniz. Granny 3 APK dosyasını ücretsiz indirin ve yeni maceraya başlayın. İyi oyunlar.

Granny 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Granny 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Granny 3 ekran görüntüleri Granny 3 ekran görüntüleri Granny 3 ekran görüntüleri Granny 3 ekran görüntüleri Granny 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Granny 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Granny 3 v1.0.2 için
Umarım granny 3 indirilir teşekkür ederim