Rail Rush ikon

Rail Rush

v1.9.14

Rail Rush, maden ocağındaki tüm altınları toplamaya çalışacağınız macera dolu bir oyun.

 

Oyunda altın taşıma sepetine binerek maden ocağının çeşitli bölgelerinde ilerliyor ve karşınıza çıkan değerli taşları toplamaya çalışıyorsunuz. Rail Rush'ın bu yönü koşu oyunlarını andırıyor ama kendine özgü tarzı sayesinde çok daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun kendiine özgü tarzlarından birisi, birden fazla yol içermesi. Yani sepetle ilerlerken karşınıza gelen yol ayrımlarından istediğinizi seçmekte serbestsiniz. Her yol ayrımı farklı bir oyun hikayesi içeriyor ancak amacınız aynı: tüm altınları toplamak!

 

Yolculuk sırasında işinizi zorlaştıracak bazı engeller sizi karşılıyor. Sizi düşürmeye çalışan zombilere, hayaletlere, kopuk raylara ve gizli tuzaklara dikkat etmeniz şart. Bu engellerden birine takıldığınızda bölümü baştan oynamanız gerekiyor. Rail Rush'ın grafik kalitesi oldukça iyi durumda. Bazı sahnelerdeki animasyon detayları çok başarılı işlenmiş ve oyunun zevkini arttırıyor. Koşu tarzı oyunları seviyorsanız macera dolu Arcade oyunu Rail Rush denemeniz gereken bir oyun.

Rail Rush ekran görüntüleri Rail Rush ekran görüntüleri Rail Rush ekran görüntüleri Rail Rush ekran görüntüleri Rail Rush ekran görüntüleri

Yorumlar

Rail Rush için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
park fm6 yıl önce Rail Rush v1.6 için
oyun güzel ama subway dan alinti var
kardeşbetül6 yıl önce Rail Rush v1.6 için
birz özenti ama güzelbir oyun sufbay sörften iyi