Build and Shoot ikon

Build and Shoot APK

v1.9.7.1

Build and Shoot Açıklama

Android Build and Shoot, Blockman Go ekibinin geliştirdiği eğlenceli bir arcade oyunudur.


Oyunun adından da anlayacağınız gibi oyun kurgusu atıcılık üzerine. İster tek başınıza isterseniz de takım arkadaşlarınızla oynayacağınız oyunda rakip oyuncularla savaşarak onları yenmeye çalışıyorsunuz. Minecraft tarzı benzer oyunla popüler olan Blockman serisi, Build and Shoot oyunu ile oyunculara daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.


Build and Shoot'ta iki farklı oyun modu var. Bunlardan birisinde tek başınıza, ikincisinde ise takım olarak oynuyorsunuz. Oyunda savaş alanı olarak birçok harita var. Her oyuncu öldükten sonra kendine ait bölgede yeniden doğuyor ve savaşa kaldığı yerden devam ediyor. En çok kill'i alan oyuncu veya takım ise savaşı kazanmış oluyor. Bu iki modun dışında 1v1 tarzında bir mod daha var. Bu oyun modunda ise daha çok ödül kazanmak için oynuyorsunuz. Yapmanız gereken savaşa başlamadan önce iki oyuncunun da bir ödül belirlemesi.


Blockman ekibinin geliştirdiği oyun diğerleri gibi piksel tarzına sahip. Arcade tarzını oldukça iyi yansıtan 8-bit grafikler ile oyun gayet keyifli ve akıcı bir şekilde ilerliyor. Build and Shoot APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Build and Shoot APK son sürüm güncellemesinde oyun detayları optimize edilmiş ve bug'lar düzeltilmiş.

Build and Shoot ekran görüntüleri Build and Shoot ekran görüntüleri Build and Shoot ekran görüntüleri Build and Shoot ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.7.1

GeliştiriciBlockman Go Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.10.2019 - 21:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme74

Dosya boyutu 435 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9920

GÜVENLİKİndireceğiniz Build and Shoot APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.indiegame.buildandshoot

APK imzası: 0dfce9517feb99a6d53d95157b2fcd196012a3af

Build and Shoot eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Build and Shoot versiyonları:
  • 1. Build and Shoot v1.8.1.1
  • 2. Build and Shoot v1.6.4

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Build and Shoot oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Build and Shoot nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Build and Shoot APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder