Build and Shoot ikon

Build and Shoot APK

v1.6.4

Android Build and Shoot, Blockman Go ekibinin geliştirdiği eğlenceli bir arcade oyunudur.


Oyunun adından da anlayacağınız gibi oyun kurgusu atıcılık üzerine. İster tek başınıza isterseniz de takım arkadaşlarınızla oynayacağınız oyunda rakip oyuncularla savaşarak onları yenmeye çalışıyorsunuz. Minecraft tarzı benzer oyunla popüler olan Blockman serisi, Build and Shoot oyunu ile oyunculara daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.


Build and Shoot'ta iki farklı oyun modu var. Bunlardan birisinde tek başınıza, ikincisinde ise takım olarak oynuyorsunuz. Oyunda savaş alanı olarak birçok harita var. Her oyuncu öldükten sonra kendine ait bölgede yeniden doğuyor ve savaşa kaldığı yerden devam ediyor. En çok kill'i alan oyuncu veya takım ise savaşı kazanmış oluyor. Bu iki modun dışında 1v1 tarzında bir mod daha var. Bu oyun modunda ise daha çok ödül kazanmak için oynuyorsunuz. Yapmanız gereken savaşa başlamadan önce iki oyuncunun da bir ödül belirlemesi.


Blockman ekibinin geliştirdiği oyun diğerleri gibi piksel tarzına sahip. Arcade tarzını oldukça iyi yansıtan 8-bit grafikler ile oyun gayet keyifli ve akıcı bir şekilde ilerliyor. Build and Shoot APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Build and Shoot nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Build and Shoot APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Build and Shoot ekran görüntüleri Build and Shoot ekran görüntüleri Build and Shoot ekran görüntüleri Build and Shoot ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder