Faily Brakes ikon

Faily Brakes

v6.1

Faily Brakes freni patlamış bir arabayı kontrol etmeye çalıştığınız zorlu bir oyun.

 

Arabanızla birlikte yolda ilerlerken aniden fren patlıyor ve oyun başlıyor. Amacınız ise yokuş aşağı olan yolda sürekli hızlanan arabanızı kontrol altında tutmak ve çevreye zarar vermemek. Bu nedenle yol kapalı olduğunda gerekirse yoldan çıkacak ve tarlada, dağ yolunda, vadide arabayı sürmeye devam ediyorsunuz. Arabayı bu şekilde ne kadar uzun sürebilirseniz, oyunda o kadar çok para kazanıyorsunuz. Önemli olan nokta, karşınıza çıkan arabalara, ağaçlara ve insanlara çarpmamak. Her çarpma kazanacağınız puanı düşüreceği için yeni araba satın almanızı da etkiliyor.

 

Oyun içerisinde birçok farklı tasarıma sahip harita bulunuyor. Haritaların sonu yok, yani arabanız pert olana kadar veya bir insana çarpana kadar bölüm bitmiyor. Araba sürekli hızlandığı için kontrol etmesi de zorlaşıyor fakat oyunun eğlencesi de tam olarak buradan geliyor.

 

Arcade tarzı grafiklerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunan Faily Brakes tamamen ücretsiz. APK kurulum dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1

GeliştiriciSpunge Games Pty Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.03.2018 - 10:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme102

Dosya boyutu 96.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8387

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder