Faily Brakes ikon

Faily Brakes APK

v18.2

Faily Brakes Açıklama

Faily Brakes freni patlamış bir arabayı kontrol etmeye çalıştığınız zorlu bir oyun.


Arabanızla birlikte yolda ilerlerken aniden fren patlıyor ve oyun başlıyor. Amacınız ise yokuş aşağı olan yolda sürekli hızlanan arabanızı kontrol altında tutmak ve çevreye zarar vermemek. Bu nedenle yol kapalı olduğunda gerekirse yoldan çıkacak ve tarlada, dağ yolunda, vadide arabayı sürmeye devam ediyorsunuz. Arabayı bu şekilde ne kadar uzun sürebilirseniz, oyunda o kadar çok para kazanıyorsunuz. Önemli olan nokta, karşınıza çıkan arabalara, ağaçlara ve insanlara çarpmamak. Her çarpma kazanacağınız puanı düşüreceği için yeni araba satın almanızı da etkiliyor.


Oyun içerisinde birçok farklı tasarıma sahip harita bulunuyor. Haritaların sonu yok, yani arabanız pert olana kadar veya bir insana çarpana kadar bölüm bitmiyor. Araba sürekli hızlandığı için kontrol etmesi de zorlaşıyor fakat oyunun eğlencesi de tam olarak buradan geliyor.


Arcade tarzı grafiklerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunan Faily Brakes tamamen ücretsiz. APK kurulum dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Son sürüm Faily Brakes APK güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv18.2

GeliştiriciSpunge Games Pty Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.03.2018 - 10:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme247

Dosya boyutu 138 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8387

GÜVENLİKİndireceğiniz Faily Brakes APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.spungegames.failybrakes

APK imzası: 19a06028841571dbba82d18a8dc8e0f147a3a09d

Faily Brakes eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Faily Brakes versiyonları:
  • 1. Faily Brakes v6.1

Faily Brakes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Faily Brakes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder