Faily Brakes ikon

Faily Brakes APK

v18.2

Faily Brakes freni patlamış bir arabayı kontrol etmeye çalıştığınız zorlu bir oyun.


Arabanızla birlikte yolda ilerlerken aniden fren patlıyor ve oyun başlıyor. Amacınız ise yokuş aşağı olan yolda sürekli hızlanan arabanızı kontrol altında tutmak ve çevreye zarar vermemek. Bu nedenle yol kapalı olduğunda gerekirse yoldan çıkacak ve tarlada, dağ yolunda, vadide arabayı sürmeye devam ediyorsunuz. Arabayı bu şekilde ne kadar uzun sürebilirseniz, oyunda o kadar çok para kazanıyorsunuz. Önemli olan nokta, karşınıza çıkan arabalara, ağaçlara ve insanlara çarpmamak. Her çarpma kazanacağınız puanı düşüreceği için yeni araba satın almanızı da etkiliyor.


Oyun içerisinde birçok farklı tasarıma sahip harita bulunuyor. Haritaların sonu yok, yani arabanız pert olana kadar veya bir insana çarpana kadar bölüm bitmiyor. Araba sürekli hızlandığı için kontrol etmesi de zorlaşıyor fakat oyunun eğlencesi de tam olarak buradan geliyor.


Arcade tarzı grafiklerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunan Faily Brakes tamamen ücretsiz. APK kurulum dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Faily Brakes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Faily Brakes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri Faily Brakes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Faily Brakes APK güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder