Ninja Dash Ronin Shinobi ikon

Ninja Dash Ronin Shinobi APK

v1.4.2

Ninja Dash Ronin Shinobi Açıklama

Ninja Dash Ronin Shinobi ile efsanevi ninja dövüşlerine katılın.


Epik kahraman ninja karakterini kontrol edeceğiniz oyunda tüm güç ve becerilerinizi ortaya koyacak, önünüze çıkan düşmanları yok etmeye çalışacaksınız. Ninja Dash geniş savaş hikayesine sahip bir oyun. Bu hikayedeki göreviniz kayıp suşiyi bulmak. Ancak önünüzde onlarca düşman ve onların patronları var.


Ninja Dash seviyeler halinde tasarlanmış bölümlere sahip. Suşiye yaklaşmak için bölümleri geçmeniz şart. Sizi en zorlayacak kısımlar ise her bölümün sonundaki patron savaşları. Aksiyon dolu savaşlarda ninjanızın gücünü ve yeteneklerini kullanarak onları yenmeniz ve sonraki bölüme geçmeniz şart. Destansı savaşlarda en büyük yardımcınız ninjanızın yetenekleri, doğru zamanda doğru yetenekleri kullanarak yenemeyeceğiniz düşman yok.


Genera ekibinin geliştirdiği oyun hem kaliteli grafikleri hem de aksiyon dolu macera hikayesi ile gayet keyifli bir deneyim sunuyor. İnternetsiz oynanabilmesi ve ücretsiz olması da oyunun cazibesini arttırıyor. Ninja Dash Ronin Shinobi APK dosyasını indirerek fantastik ninja savaşlarına hemen katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.2

GeliştiriciGenera Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi19.06.2020 - 13:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme16

Dosya boyutu 65.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10468

GÜVENLİKİndireceğiniz Ninja Dash Ronin Shinobi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.generagames.ninjadash.samuraironin.jumprpg

APK imzası: 43895180ed1b115846ee16fd0c8725e1d7e356e5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder