Ninja Dash Ronin Shinobi ikon

Ninja Dash Ronin Shinobi APK

v1.4.2

Ninja Dash Ronin Shinobi ile efsanevi ninja dövüşlerine katılın.


Epik kahraman ninja karakterini kontrol edeceğiniz oyunda tüm güç ve becerilerinizi ortaya koyacak, önünüze çıkan düşmanları yok etmeye çalışacaksınız. Ninja Dash geniş savaş hikayesine sahip bir oyun. Bu hikayedeki göreviniz kayıp suşiyi bulmak. Ancak önünüzde onlarca düşman ve onların patronları var.


Ninja Dash seviyeler halinde tasarlanmış bölümlere sahip. Suşiye yaklaşmak için bölümleri geçmeniz şart. Sizi en zorlayacak kısımlar ise her bölümün sonundaki patron savaşları. Aksiyon dolu savaşlarda ninjanızın gücünü ve yeteneklerini kullanarak onları yenmeniz ve sonraki bölüme geçmeniz şart. Destansı savaşlarda en büyük yardımcınız ninjanızın yetenekleri, doğru zamanda doğru yetenekleri kullanarak yenemeyeceğiniz düşman yok.


Genera ekibinin geliştirdiği oyun hem kaliteli grafikleri hem de aksiyon dolu macera hikayesi ile gayet keyifli bir deneyim sunuyor. İnternetsiz oynanabilmesi ve ücretsiz olması da oyunun cazibesini arttırıyor. Ninja Dash Ronin Shinobi APK dosyasını indirerek fantastik ninja savaşlarına hemen katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri Ninja Dash Ronin Shinobi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder