Tank Heroes - Tank Games ikon

Tank Heroes - Tank Games APK

v1.3.2

Tank Heroes - Tank Games, gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir tank savaşı oyunudur.


Oyunun mantığı hem basit, hem de gayet eğlenceli. Tank Heroes - Tank Games APK dosyasını indirip kurduktan sonra tank seçiminizi yaparak oyuna başlıyorsunuz. Yapmanız gereken ilk görevler arasında tankınızı yükseltmeye ve silahlarınızı güçlendirmeye başlamak. Savaşlar gerçek zamanlı gerçekleştiği için tank güçlendirmenizi her zaman hazırda olacak şekilde yapmanız gerekiyor.


Tank Heroes - Tank Games'de birçok farklı tank modeli var. Tabii ilk başta tankınızın özellikleri düşük oluyor, ilerleyen bölümlerde savaş sonrasında kazanacağınız ödül puanları ile yeni ve daha güçlü tankların kilidini açabiliyorsunuz. Oyun arcade tabanlı olduğu için, grafik modellemesi de arcade tarzını yansıtacak şekilde yapılmış. HD kalite grafiklerle oyun çok daha eğlenceli ve akıcı bir deneyim sunmayı başarıyor.


Tank savaşı oyunlarını seviyorsanız Tank Heroes - Tank Games kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Tank Heroes - Tank Games APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tank Heroes - Tank Games ekran görüntüleri Tank Heroes - Tank Games ekran görüntüleri Tank Heroes - Tank Games ekran görüntüleri Tank Heroes - Tank Games ekran görüntüleri Tank Heroes - Tank Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder