Planet Bomber! ikon

Planet Bomber! APK

v5.1.2

Arcade tabanlı Planet Bomber! oyunu ile galaksiyi keşfetmeye hazır olun.


Gezegenlerin içinde ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Planet Bomber! APK oyunu ile gezegenleri bombalayacak ve yok ederek içindekileri keşfetmeye başlayacaksınız. Oyunun oynanışı gayet basit: Ekrana dokunarak gördüğünüz gezegeni bombalıyor ve yok etmeye çalışıyorsunuz. Gezegenlerin bombalara karşı dayanıklılığı farklı. Bu nedenle oyunda birçok farklı seviyede bomba var. Hepsinin kilidini açarak gezegenleri yok etmeyi başarabilirsiniz.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen oyun, tüm VOODOO oyunları gibi ücretsiz. Boş zamanlarınızda Android oyun oynamayı seviyorsanız Planet Bomber sizin için ideal bir seçim olabilir. Planet Bomber! APK dosyasını hemen indirin ve gezegenleri keşfe çıkın. İyi eğlenceler.

Planet Bomber! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Planet Bomber! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Planet Bomber! ekran görüntüleri Planet Bomber! ekran görüntüleri Planet Bomber! ekran görüntüleri Planet Bomber! ekran görüntüleri Planet Bomber! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder