Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı ikon

Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı APK

v1.0.5211

Uzay Korucuları Space Justice oyunuyla galaksiyi korumak için savaşıyor. Space Justice APK dosyasını indir, bu özel savaşa liderlik et.

 

23'üncü yüzyılda geçen oyun hikayesinde galaksi bilinmeyen düşmanların saldırısına uğramıştır. Bu saldırıya karşı liderlik görevi size düşüyor. Özel bir harekat ekibi ve en iyi galaktik savaş uçaklarıyla birliğinizi hazırlayacak ve düşmanları püskürtmek için mücadele edeceksiniz. Space Justice'te özellikle savaş kruvazörleri (savaş gemileri) hayati öneme sahip. Her savaş öncesinde köprü üstü kontrol birimine giderek kruvazörlerin gelişme durumunu takip etmeniz gerekiyor. Eğer savaşa hazır değillerse veya güçleri azalmışsa, onları geliştirmek ve güçlendirmek zorundasınız.

 

Space Justice arcade tarzı grafiklerle geliştirilmiş bir oyun. Akıcı savaş animasyonları ve kolay kontrolleri ile oyun oldukça zevkli bir deneyim sunmayı başarıyor. Space Justice APK dosyasını indirerek galaktik savunmadaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı ekran görüntüleri Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı ekran görüntüleri Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı ekran görüntüleri Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı ekran görüntüleri Space Justice - Galaxy uçak yabancı atıcı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder