Oopstacles ikon

Oopstacles APK

v23.0

Oopstacles APK, Fall Guys benzeri eğlenceli bir Android oyunudur.


Parkur tabanlı geliştirilen Oopstacles'de gerçek oyuncularla birlikte yarışıyor ve son aşamada kalan oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Bu yönüyle oyun biraz battle royale tarzını andırıyor ancak bu oyunda savaş yok, onun yerine yarış parkuru var. Çeşitli engellere sahip bu parkurlarda takılmadan ilerlemeniz, diğer oyuncular azaldıkça yarışta kalan son oyuncu olarak kazanmanız şart.


Oopstacles'de kendi karakterinizi seçerek parkur yarışına hazır hale geliyorsunuz. Yapmanız gereken parkurdaki engelleri geçmek. Şu an için birkaç tane map var. Ancak ilerleyen dönemlerde hem map sayısı hem de parkur sayısı artacaktır. Parkurları kazandığınız sürece karakterinizin kıyafetlerini ve yarış araçlarını yenileme şansınız oluyor. Bu da oyunun keyfini arttırıyor.


Fall Guys Android sürümü henüz çıkmadı, ancak Oopstacles onun yerine tercih edebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Heyecan, gerilim, kaos ve tabii ki gerçek zamanlı oyun yapısı sayesinde oldukça keyifli bir deneyim sizi bekliyor. Fall Guys oyunu mobil sürümleri çıkana kadar Oopstacles deneyebileceğiniz keyifli yapımlar arasında yer alıyor. Oopstacles APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Oopstacles nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Oopstacles APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder