Oopstacles ikon

Oopstacles APK

v27.0

Oopstacles Açıklama

Oopstacles APK, Fall Guys benzeri eğlenceli bir Android oyunudur.


Parkur tabanlı geliştirilen Oopstacles'de gerçek oyuncularla birlikte yarışıyor ve son aşamada kalan oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Bu yönüyle oyun biraz battle royale tarzını andırıyor ancak bu oyunda savaş yok, onun yerine yarış parkuru var. Çeşitli engellere sahip bu parkurlarda takılmadan ilerlemeniz, diğer oyuncular azaldıkça yarışta kalan son oyuncu olarak kazanmanız şart.


Oopstacles'de kendi karakterinizi seçerek parkur yarışına hazır hale geliyorsunuz. Yapmanız gereken parkurdaki engelleri geçmek. Şu an için birkaç tane map var. Ancak ilerleyen dönemlerde hem map sayısı hem de parkur sayısı artacaktır. Parkurları kazandığınız sürece karakterinizin kıyafetlerini ve yarış araçlarını yenileme şansınız oluyor. Bu da oyunun keyfini arttırıyor.


Fall Guys Android sürümü henüz çıkmadı, ancak Oopstacles onun yerine tercih edebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Heyecan, gerilim, kaos ve tabii ki gerçek zamanlı oyun yapısı sayesinde oldukça keyifli bir deneyim sizi bekliyor. Fall Guys oyunu mobil sürümleri çıkana kadar Oopstacles deneyebileceğiniz keyifli yapımlar arasında yer alıyor. Oopstacles APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Oopstacles APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri Oopstacles ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv27.0

GeliştiriciCrystal Pug Pty Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.08.2020 - 09:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme237

Dosya boyutu 56.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10554

GÜVENLİKİndireceğiniz Oopstacles APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crystalpug.oopstacles

APK imzası: 4fd006b0574e0d651d2f7e474836e04a36256f38

Oopstacles eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Oopstacles versiyonları:
  • 1. Oopstacles v23.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder