Angry Birds Friends ikon

Angry Birds Friends APK

v10.3.4

Angry Birds Friends oyunu ile sinirli kuşlar yepyeni bir maceraya çıkıyor.


Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Angry Birds oyunu, bu sefer arkadaşları bir araya getiren bir seri ile karşımızda: Angry Birds Friends. Oyun temel olarak arkadaşlarla birlikte oynama üzerine kurulmuş. Dünyanın her yerinden arkadaş grupları gerçek zamanlı turnuvalara katılarak en yüksek puanı toplamaya ve turnuvada şampiyon olmaya çalışıyor.


Angry Birds Friends oyununda bildiğiniz gibi sinirli kuşlarla birlikte domuzcukları vurmaya çalışıyorsunuz. En yüksek puanı almak için domuzcukların hepsini en az hamle ile düşürmeniz şart. Domuzcukları koruyan engelleri doğru atışlar yaparak kırmayı başardığınızda şampiyonluğa da yaklaşmış oluyorsunuz.


Rovio Entertainment ekibinin geliştirdiği Angry Birds Friends hem grafik kalitesi hem de oyun yapısı ile gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Angry Birds oyunları arasında en keyiflilerden birisi olan oyunu oynamak için Angry Birds Friends APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android Angry Birds Friends APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni turnuvalar eklenmiş, oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder