Angry Birds Friends ikon

Angry Birds Friends

v6.0.2

Angry Birds Friends oyunu ile sinirli kuşlar yepyeni bir maceraya çıkıyor.


Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Angry Birds oyunu, bu sefer arkadaşları bir araya getiren bir seri ile karşımızda: Angry Birds Friends. Oyun temel olarak arkadaşlarla birlikte oynama üzerine kurulmuş. Dünyanın her yerinden arkadaş grupları gerçek zamanlı turnuvalara katılarak en yüksek puanı toplamaya ve turnuvada şampiyon olmaya çalışıyor.


Angry Birds Friends oyununda bildiğiniz gibi sinirli kuşlarla birlikte domuzcukları vurmaya çalışıyorsunuz. En yüksek puanı almak için domuzcukların hepsini en az hamle ile düşürmeniz şart. Domuzcukları koruyan engelleri doğru atışlar yaparak kırmayı başardığınızda şampiyonluğa da yaklaşmış oluyorsunuz.


Rovio Entertainment ekibinin geliştirdiği Angry Birds Friends hem grafik kalitesi hem de oyun yapısı ile gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Angry Birds oyunları arasında en keyiflilerden birisi olan oyunu oynamak için Angry Birds Friends APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri Angry Birds Friends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.0.2

GeliştiriciRovio Entertainment Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi22.08.2019 - 10:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme117

Dosya boyutu 58.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9819

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder