Sausage Wars.io ikon

Sausage Wars.io APK

v1.4.4

Sausage Wars.io oyunuyla sosislerin ketçaplı savaşına hazır olun.


IO tabanlı geliştirilen Sausage Wars, kızarmış sosislerin savaşını konu alan eğlenceli bir yapım. Bu savaşta her sosis rakiplerini yenmek ve hayatta kalan son sosis olmak için mücadele ediyor. Kulağa biraz ilginç geliyor olabilir ama oyun gayet eğlenceli, ketçaplı ve ateşli bir şekilde ilerliyor. Bildiğimiz sosis görünümlü karakterleri kontrol edeceğiniz oyunda rakiplerinize acımayın, onları kızarmış sosise çevirin.


Savaşanlar sosis olunca savaş malzemeleri de mutfak ürünlerinden oluşuyor. Yani savaşta bıçak, rende, kaşık ve benzeri mutfak aletlerini kullanabiliyorsunuz. Her malzemenin zarar seviyesi farklı, bu yüzden en yüksek hasarı veren malzemeyi bulmaya çalışmak oyundaki işinizi kolaylaştıracak.


Sıradışı oyun kurgusu ile Android io oyunları arasında öne çıkmayı başaran Sausage Wars.io, kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun kurgusu ile oynamaya değer bir yapım. Sausage Wars.io APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirebilir ve sosislerin ketçaplı savaşına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sausage Wars.io ekran görüntüleri Sausage Wars.io ekran görüntüleri Sausage Wars.io ekran görüntüleri Sausage Wars.io ekran görüntüleri Sausage Wars.io ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder