Klasik Altın Avcısı ikon

Klasik Altın Avcısı APK

v2.1.6

Arcade tabanlı Klasik Altın Avcısı yer altı madenciliği yaptığınız eğlenceli bir oyun.

 

Yaşlı bir madenciyi kontrol edeceğiniz oyunda yer altındaki altın, mücevher ve elmas gibi değerli madenleri çıkarmak için kazı yapıyorsunuz. Oyunun başında kazı aracı olarak balta ve makaranız oluyor, bunları ilerleyen bölümde daha güçlü ve dayanıklı araçlarla yeniliyorsunuz. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey kazı yaparken patlayıcı maddelere dokunmamak. Mücevherlerin arasına yerleştirilen bu patlayıcı maddeler en küçük sallantıda bile oyunu kaybettiriyor.

 

Oyunda toplamda 6 madenci karakteri var ama başlangıçta yaşlı bir madenciyle başlıyor; para kazandıkça karakterinizi değiştirme hakkınız oluyor. Her madenci bir süre kazı yaptıktan sonra yorulduğu için bazı güçlendirme seçeneklerini kullanmanız gerekiyor. Özellikle dinamit ve güç içeceği kazı sırasında daha çok altın toplamanızı sağlıyorlar.

 

Android telefonlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz Klasik Altın Avcısı APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Klasik Altın Avcısı ekran görüntüleri Klasik Altın Avcısı ekran görüntüleri Klasik Altın Avcısı ekran görüntüleri Klasik Altın Avcısı ekran görüntüleri Klasik Altın Avcısı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni madenci karakterleri eklenmiş,

PvP oyun modu eklenmiş,

Seviye ilerleme özelliklerinde değişiklikler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder