Call of Mini Infinity ikon

Call of Mini Infinity APK

v2.6

Call of Mini Infinity yoğun tempolu gerçek zamanlı FPS savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir oyun.

 

Caron yıldızlı yaşanabilir yıldızın keşfi ile başlayan oyun, yıldızı ele geçirmek isteyen kötülere karşı yürüteceğiniz savaşlar üzerinden ilerliyor. Minik ama üstün yetenekli robotlardan oluşan ordunuzla yabancıların işgaline karşı koyarken yeni gezegenlerin keşfini de yapıyorsunuz. Ordunun lideri olarak tabii ki askerlerinizi geliştirmek ve savaşın stratejisini belirlemek size düşüyor.

 

Oyundaki arcade tabanlı first person shooter (birinci şahıs gözünden) yapısının çok iyi tasarlandığını oynarken fark ediyorsunuz. Bunda yüksek kaliteli grafiklerin ve başarılı kontrollerin de payı var. FPS savaş konusuna sahip oyunları seviyorsanız Call of Mini Infinity oyununu da alternatif listenize eklemelisiniz. Call of Mini Infinity APK dosyasını indirerek ücretsiz oynamanız mümkün. İyi oyunlar.

Call of Mini Infinity nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Call of Mini Infinity APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Call of Mini Infinity ekran görüntüleri Call of Mini Infinity ekran görüntüleri Call of Mini Infinity ekran görüntüleri Call of Mini Infinity ekran görüntüleri Call of Mini Infinity ekran görüntüleri

Yorumlar

Call of Mini Infinity için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Call of Mini Infinity v1.3.1 için
Hileli mi
sami236 yıl önce Call of Mini Infinity v1.3.1 için
Oyuna girince internet istiyomuu
Berkay00177 yıl önce Call of Mini Infinity v1.3.1 için
Guzel bir uygulama
Onur7 yıl önce Call of Mini Infinity v1.3.1 için
cagri16, link yenilendi. Teşekkürler.
cagri167 yıl önce Call of Mini Infinity v1.3.1 için
Dosya yok kırılmış.