Join Clash 3D ikon

Join Clash 3D APK

v2.34.2

Arcade tabanlı Join Clash APK oyunu ile ekip savaşının tadını çıkarın.


Android için geliştirilen oyun çöp adamlardan oluşan bir ekibin savaşını konu alıyor. Oyunda ekip kurmak oldukça farklı. Bir platform üzerinde hem düşman tuzakları hem de ekip arkadaşı kazanmanızı sağlayan çöp adam karakterleri var. Beyaz renkli çöp adamlara temas ettiğinizde onlar artık ekibinizin bir parçası oluyor.


Ekibiniz ne kadar kalabalık olursa platform sonundaki büyük düşmana, yani patrona karşı o kadar güçlü oluyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tuzaklar. Bu tuzaklara çarparsanız ekip arkadaşlarınız azalıyor, bu da gücünüzü kaybetmeniz anlamına geliyor. Tuzaklardan uzak durduğunuz ve ekibiniz ne kadar çok kalabalık olursa Join Clash 3D'de o kadar çok başarılı oluyorsunuz.


Supersonic Studios tarafından geliştirilen Join Clash 3D eğlenceli oyun kurgusu ile oynamaya değer bir yapım olarak karşınızda. Oyuna ait Join Clash APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder