Join Clash 3D ikon

Join Clash 3D APK

v2.34.2

Join Clash 3D Açıklama

Arcade tabanlı Join Clash APK oyunu ile ekip savaşının tadını çıkarın.


Android için geliştirilen oyun çöp adamlardan oluşan bir ekibin savaşını konu alıyor. Oyunda ekip kurmak oldukça farklı. Bir platform üzerinde hem düşman tuzakları hem de ekip arkadaşı kazanmanızı sağlayan çöp adam karakterleri var. Beyaz renkli çöp adamlara temas ettiğinizde onlar artık ekibinizin bir parçası oluyor.


Ekibiniz ne kadar kalabalık olursa platform sonundaki büyük düşmana, yani patrona karşı o kadar güçlü oluyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tuzaklar. Bu tuzaklara çarparsanız ekip arkadaşlarınız azalıyor, bu da gücünüzü kaybetmeniz anlamına geliyor. Tuzaklardan uzak durduğunuz ve ekibiniz ne kadar çok kalabalık olursa Join Clash 3D'de o kadar çok başarılı oluyorsunuz.


Supersonic Studios tarafından geliştirilen Join Clash 3D eğlenceli oyun kurgusu ile oynamaya değer bir yapım olarak karşınızda. Oyuna ait Join Clash APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri Join Clash 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.34.2

GeliştiriciSupersonic Studios LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.01.2022 - 12:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme32

Dosya boyutu 43.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10983

GÜVENLİKİndireceğiniz Join Clash 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.freeplay.runandfight

APK imzası: 3e0ab98fff7facecd1ee1524263bd298643415ad

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder