Boom! Airplane - Global Battle War ikon

Boom! Airplane - Global Battle War APK

v7.0

Boom! Airplane - Global Battle War, insanların ve uzaylıların savaşını konu alan mistik bir Android savaş oyunudur.


Arcade tarzında geliştirilen Boom! Airplane'de uzaylı yabancıların dünyayı istila etmesine karşı sürükleyici bir savaş veriyorsunuz. Gittikçe daha fazla saldıran uzaylılara karşı tüm ülkeler alarm durumuna geçmiş bulunuyor. Savaş uçaklarınızı hazırlayıp onlarla savaşmak ve onları yok etmek oyundaki temel göreviniz.


Uçak geliştirmeleri ve üstün silah teknolojileri oyun arcade tarzını aksiyonla oldukça başarılı bir şekilde harmanlamış. Oyunda gerçekleşen savaşlar tamamen gerçek oyuncular arasında yapılıyor. Basit kontrollere karşı zorlu düşman seviyeleri ile gayet keyif alacağınız oyunda yoğun savaş sahneleri sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Android uçak savaşı oyunları arasında yer alan bu oyunu ücretsiz oynamak için Boom! Airplane APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder