Boom! Airplane - Global Battle War ikon

Boom! Airplane - Global Battle War APK

v7.0

Boom! Airplane - Global Battle War Açıklama

Boom! Airplane - Global Battle War, insanların ve uzaylıların savaşını konu alan mistik bir Android savaş oyunudur.


Arcade tarzında geliştirilen Boom! Airplane'de uzaylı yabancıların dünyayı istila etmesine karşı sürükleyici bir savaş veriyorsunuz. Gittikçe daha fazla saldıran uzaylılara karşı tüm ülkeler alarm durumuna geçmiş bulunuyor. Savaş uçaklarınızı hazırlayıp onlarla savaşmak ve onları yok etmek oyundaki temel göreviniz.


Uçak geliştirmeleri ve üstün silah teknolojileri oyun arcade tarzını aksiyonla oldukça başarılı bir şekilde harmanlamış. Oyunda gerçekleşen savaşlar tamamen gerçek oyuncular arasında yapılıyor. Basit kontrollere karşı zorlu düşman seviyeleri ile gayet keyif alacağınız oyunda yoğun savaş sahneleri sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Android uçak savaşı oyunları arasında yer alan bu oyunu ücretsiz oynamak için Boom! Airplane APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri Boom! Airplane - Global Battle War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0

GeliştiriciYoda Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi29.09.2019 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme13

Dosya boyutu 36.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9890

GÜVENLİKİndireceğiniz Boom! Airplane - Global Battle War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.yoda.and.airplane

APK imzası: 88138a139455b032f864efc3f4c66871c619f513

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder