Hungry Dragon ikon

Hungry Dragon APK

v3.6

Hungry Dragon, aç bir ejderhayı kontrol edeceğiniz oldukça eğlenceli bir Android arcade oyunudur.


Dev ejderhanızın karnı aç ve size düşen görev onun karnını doyurmak. Platform tarzında geliştirilmiş oyun alanına sahip olan Hungry Dragon'da şehirlere saldırarak ejderhanızın karnını doyurmanız gerekiyor. Tabii tüm göreviniz bununla sınırla değil, oyun alanında esir düşmüş ejderhaları serbest bırakmak ve patron savaşlarına katılmak gibi zorlu görevler de var. Ama bu görevleri başarıyla yapabilmek için önce ejderhanızın karnını doyurmanız şart.


Oyunda bir ejderhadan ne beklerseniz her şey var. Örneğin ağızdan ateş saçmak ve devasa kanatlarla uçmak bunların öne çıkanları. Ayrıca isteyenler için ejderha kostümleri de var. Bunlar da ejderhanızın hızını ve uçma yeteneğini geliştiren şeyler arasında yer alıyor.


Hungry Shark serisiyle bildiğimiz Ubisoft Entertainment stüdyosunun geliştirdiği Hungry Dragon hem oyun kurgusu hem de kontrol hassaslığı açısından oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. Ejderha oyunlarını seviyorsanız Hungry Dragon kesinlikle listenizde olması gereken bir oyun. Hungry Dragon APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hungry Dragon nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hungry Dragon APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hungry Dragon ekran görüntüleri Hungry Dragon ekran görüntüleri Hungry Dragon ekran görüntüleri Hungry Dragon ekran görüntüleri Hungry Dragon ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hungry Dragon APK son sürüm ile yılbaşına özel yeni içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder