1945 Air Forces ikon

1945 Air Forces APK

v7.42

1945 Air Forces oyunuyla göklerin efendisi olmak için büyük bir savaşa katılın.


İkinci dünya savaşının atmosferi üzerine geliştirilen oyun, arcade tarzına sahip grafiklerle oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyundaki amacınız klasik türdeki savaş uçağına atlayarak önünüze çıkan düşman birliklerini yok etmek. Başarı seviyeniz yükseldiğinde yeni ve daha gelişmiş uçak savaşlarını satın alabiliyorsunuz, ancak onlar da yine 1940'lı yıllardaki klasik uçak türlerinden oluşuyor.


1945 Air Forces çevrimdışı yani internet gerektirmeden tamamen ücretsiz oynanabilen bir oyun. Arcade tarzı grafikli oyunları ve uçak savaşlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. 1945 Air Forces APK dosyasını indirerek ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

1945 Air Forces nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 1945 Air Forces APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
1945 Air Forces ekran görüntüleri 1945 Air Forces ekran görüntüleri 1945 Air Forces ekran görüntüleri 1945 Air Forces ekran görüntüleri 1945 Air Forces ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

1945 Air Forces APK güncel sürümü ile birlikte;

10 yeni seviye,

Yeni patronlar eklenmiş,

Oyundaki bug'lar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder