Dancing Ball World: Music Tap ikon

Dancing Ball World: Music Tap APK

v1.0.4

Top sürerek ne kadar ilerleyebilirsiniz? Dancing Ball World: Music Tap sizi müzik eşliğinde top sektirme serüvenine davet ediyor.

 

Oyun aslında basit bir kurguya sahip ancak işin içine top sektirme girince işler biraz karışıyor. Labirent tarzı bir platform üzerinde oynanan oyunda topu olabildiğince ileriye götürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde sizi zorlayacak birçok detay var: çabuk kıvrılan köşeler, dökülen platform taşları ve sektirme engelleri bunları başında. Hepsinden başarıyla geçerek ve topu boşluğa düşürmeden en uzun mesafeyi ilerleyerek başarılı olmaya çalışıyorsunuz.

 

Dancing Line'dan bildiğimiz oyun kurgusuyla karşımıza çıkan Dancing Ball World: Music Tap'da kullanılan grafikler tok bir görüntü sunuyor ve oyun akıcı bir şekilde ilerliyor. Dancing Ball World: Music Tap APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dancing Ball World: Music Tap ekran görüntüleri Dancing Ball World: Music Tap ekran görüntüleri Dancing Ball World: Music Tap ekran görüntüleri Dancing Ball World: Music Tap ekran görüntüleri Dancing Ball World: Music Tap ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder