Tap Tap Dash ikon

Tap Tap Dash APK

v1.902

Tap Tap Dash labirenti andıran bir parkur üzerinde ilerleyeceğiniz başarılı bir oyun.

 

Çeşitli hayvan karakterlerini kontrol ettiğiniz oyunda mümkün olduğunca en yüksek seviyeye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Labirenti andıran dar bir parkur üzerinde hareket etmek çok zor ama, oyunun keyfi tam olarak burada başlıyor. Yerdeki yeşil işaretleri gördüğünüzde karakterinizi yönlendirmeniz veya atlatmanız gerekiyor. Aksi halde boşluğa düşüyor ve bölümü baştan oynuyorsunuz.

 

Oyunda seviyeler parkur ilerlemenize bağlı tutulmuş. Yani diğer kilitli karakterleri açmak için sadece parkur üzerinde ilerlemeniz yeterli oluyor. Tap Tap Dash oyuncuları için bir ipucu verelim: yeşil simgeler birbirine çok yakın olduğunda hareket etmek çok zorlaşıyor, bunu aşmak için salyangoz karakterini seçebilirisniz. Ne de olsa yavaş hayvanlar olduğu için hızlı hareket etmeniz gerekmiyor.

 

Basit olduğu kadar eğlenceli olan arcade oyunu Tap Tap Dash tamamen ücretsiz. Tap Tap Dash APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tap Tap Dash ekran görüntüleri Tap Tap Dash ekran görüntüleri Tap Tap Dash ekran görüntüleri Tap Tap Dash ekran görüntüleri Tap Tap Dash ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun gizlilik politikası güncellenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder