Hospital Inc. ikon

Hospital Inc. APK

v1.2

Hospital Inc APK, arcade tabanlı geliştirilmiş eğlenceli bir hastane oyunu.


Hiç doktor olmayı hayal ettiniz mi? Hospital Inc. oyununda gömleklerinizi giyecek ve başarılı bir doktor olarak görev yapacaksınız. Oyundaki tek ve en önemli göreviniz, doktor olarak hasta insanları iyileştirmek. Bazı insanlar ağrıdan dolayı bazıları sivilceden dolayı hastaneye geliyor. Hastalık türü ne olursa olsun üstünüze düşeni yapmak ve insanları iyileştirmek zorundasınız.


Hospital Inc oyun mekaniği olarak gayet başarılı bir oyun. Akıcı görsel grafikleri, sezgisel kontrolleri sayesinde oyunu keyifle oynuyorsunuz. Arcade tabanlı oyunlar arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Hospital Inc APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hospital Inc. nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hospital Inc. APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hospital Inc. ekran görüntüleri Hospital Inc. ekran görüntüleri Hospital Inc. ekran görüntüleri Hospital Inc. ekran görüntüleri Hospital Inc. ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder