Sonic The Hedgehog 2 Classic ikon

Sonic The Hedgehog 2 Classic APK

v1.5.2

Sonic oyunlarının en çok sevileni Sonic The Hedgehog 2 Classic arcade tabanlı yeni kurgusuyla oyuncuları geniş bir maceraya davet ediyor.


SEGA'nın efsane haline gelen oyunu üzerine geliştirilen Sonic The Hedgehog 2 Classic, aslında atari zamanlarından beri en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda her zamanki gibi mavi tilki Sonic'i kontrol ediyorsunuz ve hedefinizde Dr. Eggman isimli kötü karakterin ölüm silahını yok etmek. Bu amaçla çıkacağınız macera dolu yolculukta düşman askerlerini geçecek ve patron savaşlarına katılacaksınız.


Sonic The Hedgehog 2 Classic'in en çarpıcı yanı atari dönemindeki grafiklerin yüksek kaliteli olarak oyuna taşınmış olması. Bu sayede oyunun kendine özgü yapısı korunurken arcade tarzını iyi yansıtan grafiklerle de iyi bir oyun deneyimi sunuluyor. Sonic The Hedgehog 2 Classic APK dosyasını ücretsiz indirerek Sonic'in macerasına ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Sonic The Hedgehog 2 Classic ekran görüntüleri Sonic The Hedgehog 2 Classic ekran görüntüleri Sonic The Hedgehog 2 Classic ekran görüntüleri Sonic The Hedgehog 2 Classic ekran görüntüleri Sonic The Hedgehog 2 Classic ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sonic The Hedgehog 2 Classic APK son sürüm güncellemesinde oyundaki problemler düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder