Subway Princess Runner ikon

Subway Princess Runner APK

v5.0.8

Subway Princess Runner sıkılmadan oynayacağınız eğlenceli bir Android koşu oyunudur.


Oyunun isminden hemen Subway Surfers aklınıza gelmiş olabilir. Ancak sadece ismi değil, oyunun grafikleri bile çok benziyor. Başta da dediğimiz gibi, Subway Princess Runner bir koşu oyunu ve karakterimiz prenses. Şehirlerin metro istasyonlarında koşacağınız oyun kurgusunda en çok altını toplamaya ve en uzun mesafeyi koşmaya çalışıyorsunuz.


Subway Princess Runner çevrimiçi oynanan bir oyun. Gerçek oyunculara karşı oynamıyorsunuz ancak, koştuğunuz mesafe diğer oyuncularla karşılaştırılması için kaydediliyor ve liderlik tablosunda yükselmenizi sağlıyor. Subway Princess Runner APK dosyasını indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Subway Princess Runner nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Subway Princess Runner APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Subway Princess Runner ekran görüntüleri Subway Princess Runner ekran görüntüleri Subway Princess Runner ekran görüntüleri Subway Princess Runner ekran görüntüleri Subway Princess Runner ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Subway Princess Runner APK güncel sürümünde 3 yeni bölüm eklenmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder