Parallyzed ikon

Parallyzed APK

v2.0.8

Parallyzed Açıklama

Parallyzed, Android telefonlarda oynanabilen eğlenceli bir Android indie oyunu.


Arcade tarzı grafiklerle geliştirilen bu bağımsız (indie) oyunda, iki kız kardeşin macera dolu hikayesi sizi karşılıyor. Kırmızı ve mavi kıyafetli bu kardeşlerden birisi büyük bir hastalığa yakalanmıştır. Onu kurtarması gerekense diğer kız kardeş. Size düşen görev kardeşini kurtarmak isteyen karakterle birlikte büyük bir maceraya atılmak.


Parallyzed bağımsız (indie) tabanlı bir Android oyunu. Bu yüzden oyunda her iki karakteri de kontrol edebiliyorsunuz. Düz bir platform şeklinde tasarlanmış oyun alanında kırmızı ve mavi renkli top balonlarına her geldiğinizde karakteri değiştirerek bunlardan kurtulmanız mümkün. Kırmızı ile kırmızı, mavi ile mavi balon eşleşmesi gerekiyor tabii, buna dikkat edin.


Oyunun grafikleri arcade tarzında geliştirilmiş ve oldukça kaliteli. Parallyzed APK dosyasını hemen indirerek bu sevimli ve macera dolu hikayeye sahip oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.8

GeliştiriciBrain Vault

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi21.12.2019 - 12:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme10

Dosya boyutu 66.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10044

GÜVENLİKİndireceğiniz Parallyzed APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.doublecoconut.parallyzed

APK imzası: ceaff8f120aeef766b237b322bea83cbda037b6d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder