Parallyzed ikon

Parallyzed APK

v2.0.8

Parallyzed, Android telefonlarda oynanabilen eğlenceli bir Android indie oyunu.


Arcade tarzı grafiklerle geliştirilen bu bağımsız (indie) oyunda, iki kız kardeşin macera dolu hikayesi sizi karşılıyor. Kırmızı ve mavi kıyafetli bu kardeşlerden birisi büyük bir hastalığa yakalanmıştır. Onu kurtarması gerekense diğer kız kardeş. Size düşen görev kardeşini kurtarmak isteyen karakterle birlikte büyük bir maceraya atılmak.


Parallyzed bağımsız (indie) tabanlı bir Android oyunu. Bu yüzden oyunda her iki karakteri de kontrol edebiliyorsunuz. Düz bir platform şeklinde tasarlanmış oyun alanında kırmızı ve mavi renkli top balonlarına her geldiğinizde karakteri değiştirerek bunlardan kurtulmanız mümkün. Kırmızı ile kırmızı, mavi ile mavi balon eşleşmesi gerekiyor tabii, buna dikkat edin.


Oyunun grafikleri arcade tarzında geliştirilmiş ve oldukça kaliteli. Parallyzed APK dosyasını hemen indirerek bu sevimli ve macera dolu hikayeye sahip oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri Parallyzed ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder