Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu ikon

Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu APK

v1.6.3

Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu, kendi restoranınızı kurup yemekler pişireceğiniz eğlenceli bir arcade oyunudur.


Kuracağınız restoranın tek bir şefi var. Oda sizsiniz. Restoranınızı dekore edin, yemekler pişirin, yeni ürünler geliştirin ve tabii ki daha çok para kazanın. Geniş oyun içeriği ve hikayesiyle öne çıkan Yemek Çılgınlığı dünyanın her yerindeki mutfaklardan yemek yapmanıza imkan sağlıyor. Size düşen tarifleri incelemek ve yemekleri pişirmek.


Yemek Çılgınlığı'nın geniş oyun içeriğinde tek bir restoran yok. Şef görevlerini başarıyla tamamladığınızda para kazanıyor ve restoranınızın yeni şubelerini açabiliyorsunuz. Bu da birçok ülkeyi gezmenizi ve yeni yerler keşfetmenizi sağlıyor. Özellikle yeni keşifler yapmayı seven oyuncular için Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu kesinlikle ideal bir yapım.


Girls Games ekibinin geliştirdiği oyun milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış bulunuyor. Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu APK dosyasını hemen indirerek kendi restoranınızı kurup geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu ekran görüntüleri Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu ekran görüntüleri Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu ekran görüntüleri Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu ekran görüntüleri Yemek Çılgınlığı - Bir Şefin Restoranı Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder