Loop Taxi ikon

Loop Taxi

v1.46

Loop Taxi karmaşık ve kalabalık bir şehirde taksi şoförlüğü yaptığınız eğlenceli bir arcade oyunudur.

 

Şehrin bir noktasından müşteriyi alıp gideceği yere götürmek oyundaki temel göreviniz. İlk bakışta taksi görevi kolay gibi görünse de akan trafik ve yoğun müşteri arasında işiniz zorlaşıyor. Bu yüzden yoğunluğu kaldırmak için daha hızlı ve daha çok yolcu kapasitesine sahip taksileri satın almanız gerekiyor. Bunu da oyundan kazanacağınız ödül paralarıyla yapabiliyorsunuz.

 

Loop Taxi canlı bir şehirde oynandığı için trafik kurallarına ve kaza yapmamaya dikkat etmeniz şart, kurallara uymaz veya kaza yaparsanız yolcudan kazanacağınız para azalıyor. Oyunda 25 farklı araba ve 3 çevre modellemesi var. Bu çevre modelleri şehir, ordu ve kasaba temasına sahip ve gayet eğlenceli şekilde modellenmiş.

 

Gameguru ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Arcade tarzı grafikler ve sezgisel kontrolleri ile oyunu oynamak oldukça keyifli. Loop Taxi APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.46

GeliştiriciGameguru

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi02.02.2019 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme68

Dosya boyutu 15.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9308

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder