Loop Taxi ikon

Loop Taxi APK

v1.46

Loop Taxi karmaşık ve kalabalık bir şehirde taksi şoförlüğü yaptığınız eğlenceli bir arcade oyunudur.

 

Şehrin bir noktasından müşteriyi alıp gideceği yere götürmek oyundaki temel göreviniz. İlk bakışta taksi görevi kolay gibi görünse de akan trafik ve yoğun müşteri arasında işiniz zorlaşıyor. Bu yüzden yoğunluğu kaldırmak için daha hızlı ve daha çok yolcu kapasitesine sahip taksileri satın almanız gerekiyor. Bunu da oyundan kazanacağınız ödül paralarıyla yapabiliyorsunuz.

 

Loop Taxi canlı bir şehirde oynandığı için trafik kurallarına ve kaza yapmamaya dikkat etmeniz şart, kurallara uymaz veya kaza yaparsanız yolcudan kazanacağınız para azalıyor. Oyunda 25 farklı araba ve 3 çevre modellemesi var. Bu çevre modelleri şehir, ordu ve kasaba temasına sahip ve gayet eğlenceli şekilde modellenmiş.

 

Gameguru ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Arcade tarzı grafikler ve sezgisel kontrolleri ile oyunu oynamak oldukça keyifli. Loop Taxi APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri Loop Taxi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder