Slendrina: The Cellar ikon

Slendrina: The Cellar

v1.8

Slendrina: The Cellar oyunuyla gizem dolu bir korku oyunu heyecanını yaşayın.

 

Slendrina isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyun karanlık bir mahzenden kaçışın öyküsünü konu alıyor. Amacınız mahzenden kurtulmanızı sağlayacak 8 kitabı toplamak ve mahzene gizlenmiş anahtarları bulmak. Hem kitaplar hem de anahtarlar mahzenden kurtulmak için tek çıkış yolunuz. Özellikle kitapları topladığınız zaman mahzenin gizemli dünyasını aydınlatmış oluyorsunuz, ancak sizi engellemek için harekete geçenler de var. Sizi korkutarak durdurmaya çalışacaklar, onlara yakalanmadan bölümleri geçerek Slendrina'yı kurtarmanız gerekiyor.

 

Oyunun grafikleri gizemli bir oyun kurgusuna uygun olacak şekilde, çoğunlukla siyah tasarlanmış. Bu da oyundaki gizemi arttıran önemli bir etken, ekran ışığını en yükseğe ayarlayarak oynadığınız zaman etrafı biraz daha iyi görebiliyorsunuz. Granny oyununu geliştiren DVloper stüdyosunun ürettiği Slendrina: The Cellar tamamen ücretsiz. Slendrina: The Cellar APK dosyasını indirerek bu gizem ve korku dolu mahzenden kurtulmanın yolunu bulun. İyi oyunlar.

Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8

GeliştiriciDVloper

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.07.2018 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme407

Dosya boyutu 39.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8893

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Slendrina: The Cellar v1.8 için
Oyunu yeni indirdim inşallah güzeldir
Ziyaretçi2 yıl önce Slendrina: The Cellar v1.8 için
Oyun çok korkunç