Slendrina: The Cellar ikon

Slendrina: The Cellar APK

v1.8.6

Slendrina: The Cellar Açıklama

Slendrina The Cellar APK oyunuyla gizem dolu bir korku oyunu heyecanını yaşayın.


Slendrina isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyun karanlık bir mahzenden kaçışın öyküsünü konu alıyor. Amacınız mahzenden kurtulmanızı sağlayacak 8 kitabı toplamak ve mahzene gizlenmiş anahtarları bulmak. Hem kitaplar hem de anahtarlar mahzenden kurtulmak için tek çıkış yolunuz. Özellikle kitapları topladığınız zaman mahzenin gizemli dünyasını aydınlatmış oluyorsunuz, ancak sizi engellemek için harekete geçenler de var. Sizi korkutarak durdurmaya çalışacaklar, onlara yakalanmadan bölümleri geçerek Slendrina'yı kurtarmanız gerekiyor.


Oyunun grafikleri gizemli bir oyun kurgusuna uygun olacak şekilde, çoğunlukla siyah tasarlanmış. Bu da oyundaki gizemi arttıran önemli bir etken, ekran ışığını en yükseğe ayarlayarak oynadığınız zaman etrafı biraz daha iyi görebiliyorsunuz. Granny oyununu geliştiren DVloper stüdyosunun ürettiği Slendrina: The Cellar tamamen ücretsiz. Slendrina APK dosyasını indirerek bu gizem ve korku dolu mahzenden kurtulmanın yolunu bulun. İyi oyunlar.

Slendrina: The Cellar nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Slendrina: The Cellar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri Slendrina: The Cellar ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Slendrina: The Cellar APK son sürüm güncellemesinde oyundaki çökme hatası düzeltilmiş.

Yorumlar

Slendrina: The Cellar için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Slendrina: The Cellar v1.8 için
Oyunu yeni indirdim inşallah güzeldir
Ziyaretçi4 yıl önce Slendrina: The Cellar v1.8 için
Oyun çok korkunç