Super Wings: Jett Run ikon

Super Wings: Jett Run APK

v2.9

Super Wings: Jett Run, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir koşu oyunu.


Popüler çizgi film Super Wings (Türkçesi Harika Kanatlar) çizgi filminden esinlenerek geliştirilen oyun arcade tabanlı bir koşu oyunudur. Çizgi filmde yer alan eğlenceli kurgu Super Wings koşu oyununda da yer alıyor ve bu nedenle diğer Android koşu oyunlarından öne çıkmayı başarıyor. Super Wings: Jett Run'da yer alan karakterler çizgi filmdekilerle aynı, farklı renk ve özelliklere sahip mini uçaklar koşu parkurunun sonunu görmek için sizi bekliyor.


Super Wings: Jett Run grafikleri ve hassas kontrolleri ile oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Android koşu oyunlarını seviyorsanız çizgi filmden esinlenilmiş bu oyun sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Super Wings: Jett Run APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Super Wings: Jett Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Super Wings: Jett Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Super Wings: Jett Run ekran görüntüleri Super Wings: Jett Run ekran görüntüleri Super Wings: Jett Run ekran görüntüleri Super Wings: Jett Run ekran görüntüleri Super Wings: Jett Run ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Super Wings: Jett Run APK güncel sürümle birlikte oyuna yeni koleksiyonlar eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder