Uncle Ahmed ikon

Uncle Ahmed APK

v9.8

Uncle Ahmed Açıklama

Oh hayır! Ahmed Amca'nın en sevdiği yeğeni kaçırıldı ve şimdi onu karanlık büyücüden kurtarmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var! Alevler, sivri uçlar ve vahşi hayvanlar - en sevdiğimiz amcamız pek çok tehlikeli mücadeleye hazırlanmak zorunda. Ancak atletik becerileri ve kahramanca cesaretinin yanı sıra, Ahmed'in elinde başka numaralar da var. Çılgın güçlendirmelerini karpuz fırlatmak, yenilmez olmak veya ışık hızında koşmak için kullanın. Ancak eylem sadece yerde gerçekleşmiyor! Ahmed'in gökyüzünde uçmasına, bulutların ve tehlikeli düşmanların etrafında manevra yapmasına yardım etmeye hazırlanın. Ancak en tehlikeli meydan okuma, Ahmed Amca'yı yeğeninden uzak tutmaya çalışacak olan kara büyücü ve onun kötü arkadaşlarını alt etmek olacaktır.

Uncle Ahmed ekran görüntüleri Uncle Ahmed ekran görüntüleri Uncle Ahmed ekran görüntüleri Uncle Ahmed ekran görüntüleri Uncle Ahmed ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.8

GeliştiriciAKSOY BİLİŞİM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve sonrası

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi06.08.2023 - 21:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 18.2 MB

PaylaşanAKSOY BİLİŞİM

CepdeID 11477

GÜVENLİKİndireceğiniz Uncle Ahmed APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: uncle.ahmed8

APK imzası: 119cc1f35656f6ac93091f119952ce27ffcfe098

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder