Granny Chapter Two ikon

Granny Chapter Two APK

v1.1.5

Granny Chapter Two ile korku dolu hikayeye ortak olun.


Granny bildiğiniz gibi Android oyunları arasındaki en popüler korku oyunlarından birisi. Granny: Chapter Two ise Granny'nin devamı olarak geliştirilen ikinci oyun. Hikayede birinci seride olduğu gibi büyükannenin hapsettiği bir küçük çocuğu kontrol ediyorsunuz. Göreviniz ise kilitli kaldığınız evden kurtulmak.


Granny: Chapter Two'da birinci seriye ek olarak büyük baba, yani dede karakteri de eklenmiş. Bu nedenle oyun daha zor ve daha korkutucu durumda. Her iki karakterden kaçarken oldukça sessiz ve dikkatli olmanız şart. Büyükanne her şeyi duyuyor, büyük baba ise çok güçlü. Yakalanmamak için dolap veya koltukların altına saklanmak gibi seçenekleriniz var ama onlardan kurtulmak zor. Granny Chapter Two APK dosyasını hemen indirerek bu korku dolu oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Granny Chapter Two ekran görüntüleri Granny Chapter Two ekran görüntüleri Granny Chapter Two ekran görüntüleri Granny Chapter Two ekran görüntüleri Granny Chapter Two ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Granny Chapter Two APK son sürüm güncellemesinde;

Gece modu eklenmiş,

Yeni texture paketleri eklenmiş,

Oyun grafikleri eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Granny Chapter Two için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Granny Chapter Two v1.1.5 için
nasıl indirdiniz ben indiremedim bana taktik yllasanız
Atamyradovna1 yıl önce Granny Chapter Two v1.1.5 için
daha oyunu oynamadim ama bence iyidir
ABDULLAH EFE1 yıl önce Granny Chapter Two v1.1.5 için
oyun harika zaten ama oyunu bitirdim guzel oyun