Vampire Survivors ikon

Vampire Survivors APK

v1.3.102

Vampire Survivors Açıklama

Vampire Survivors APK, hayatta kalma ile roguelike tarzını bir araya getiren keyifli bir oyundur.


Roguelike oyunlar bilindiği gibi sıra tabanlı savaşlar ve rol yapma özelliklerini bir araya getiren akıcı bir kurguya sahip oyunlar olarak tanımlanıyor. Vampire Survivors oyununda şeytan karakterlerine karşı amansız bir mücadele vereceksiniz. Kaçacak ve saklanacak yer yok, tek yapmanız gereken hayatta kalmak için savaşmak. Sıra tabanlı şekilde kademe kademe ilerleme alacağınız oyunda sürükleyici bir savaş kurgusu sizi bekliyor. Yüzlerce canavara karşı mücadele ederken yeteneklerinizi sonuna kadar kullanmanız şart.


Oyunun oynanışı gayet basit, ancak düşmanla başa çıkmak zor. Cihazınızın ekranına dokunarak aksiyon alacağınız oyunda düşman ordularına karşı duracak, canavarları yok edecek ve hayatta kalmayı başaran oyuncu olmak için savaşacaksınız. Roguelike türünün başarılı oyunu Vampire Survivors, bilgisayar sürümünden sonra mobilde de milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış durumda.


Vampire Survivors kaliteli grafikleri ve sürükleyici kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bir oyun olmuş. Vampire Survivors APK dosyasını hemen indirin ve şeytan canavarlara karşı hayatta kalmak için savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Vampire Survivors ekran görüntüleri Vampire Survivors ekran görüntüleri Vampire Survivors ekran görüntüleri Vampire Survivors ekran görüntüleri Vampire Survivors ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.102

GeliştiriciPoncle

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.02.2023 - 14:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme25

Dosya boyutu 162 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11275

GÜVENLİKİndireceğiniz Vampire Survivors APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.poncle.vampiresurvivors

APK imzası: c0154b0cf7c76b9dde83e4e1f1a8c1272cecc23e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder