Zombie Idle Defense ikon

Zombie Idle Defense APK

v1.5.30

Zombie Idle Defense APK, RPG ve arcade tarzında geliştirilmiş eğlenceli ve sürükleyici bir zombi savaşı oyunudur.


Şehri istila eden zombi ordularını durduracak tek bir güç var. O da sizsiniz. Idle yapısına sahip savaşta zombi ordularını yok edecek, şehrin güvenliğini sağlamak için aksiyon dolu savaşlarda boy göstereceksiniz. Android oyun ekosisteminde zombi oyunları her zaman popüler olmuştu. Zombie Idle Defense oyunu da bu popüler oyunlar arasında yer alan başarılı bir yapım.


Zombie Idle Defense APK dosyasını kurduktan sonra karakter seçimini yaparak zombilere karşı savaşa başlıyorsunuz. Idle, RPG ve arcade tarzını harmanlayan oyun gayet sürükleyici bir deneyim sunuyor. Onlarca farklı silah türü, zombi patronu savaşları ve oyun içi görev sistemi ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Zombie Idle Defense APK dosyasını hemen indirin ve sürükleyici savaştaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Zombie Idle Defense nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Idle Defense APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombie Idle Defense ekran görüntüleri Zombie Idle Defense ekran görüntüleri Zombie Idle Defense ekran görüntüleri Zombie Idle Defense ekran görüntüleri Zombie Idle Defense ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder