Dozer Demolish: Şehirde Yıkım ikon

Dozer Demolish: Şehirde Yıkım APK

v0.3.2

Dozer Demolish: Şehirde Yıkım Açıklama

Dozer Demolish APK ile şehirleri yıkmanın keyfini çıkarın.


Büyük buldozerleri kullanmayı hiç hayal ettiniz mi? Dozer Demolish: Şehirde Yıkım oyunuyla büyük bir dozere binecek ve karşınıza gelen her şeyi yıkacaksınız. Simülasyon tarzını andıran oyun yapısıyla öne çıkmayı başaran Dozer Demolish oyununda büyük bir inşaat şirketini yönetiyorsunuz. Şirket sahibi olarak oyundaki temel göreviniz şehirdeki eski binaları yıkmak ve yerine yeni binaları inşa etmek. Şehir kurma ve inşa etme oyunları Android oyun ekosisteminde oldukça popüler. Dozer Demolish oyunu ise şehir yıkma tarzıyla kısa sürede popüler olmayı başardı.


Dozer Demolish içerisinde yıkım görevleri için kullanabileceğiniz onlarca dozer modeli var. Ayrıca her dozer için onlarca geliştirme seçeneği mevcut. Bu yükseltmeleri yaparak dozerinizi daha yıkıcı hale getirmekten çekinmeyin. Çünkü oyundaki temel göreviniz binaları yıkmak. Ne kadar çok bina yıkarsanız, o kadar çok yeni inşaat yaparsınız. İnşaat yaparken yolların durumunu ve çevreyi yeşillendirmeyi unutmayın. Böylece müşterileriniz memnun olur ve daha çok para kazanırsınız.


HD kalite oyun grafiklerine sahip olan Dozer Demolish gayet keyifli bir Android oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Akıcı kontroller, başarılı oyun motoru ve keyifli deneyim ile severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Dozer Demolish APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Dozer Demolish: Şehirde Yıkım ekran görüntüleri Dozer Demolish: Şehirde Yıkım ekran görüntüleri Dozer Demolish: Şehirde Yıkım ekran görüntüleri Dozer Demolish: Şehirde Yıkım ekran görüntüleri Dozer Demolish: Şehirde Yıkım ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.3.2

GeliştiriciHoma

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi17.09.2023 - 14:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme27

Dosya boyutu 148 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11510

GÜVENLİKİndireceğiniz Dozer Demolish: Şehirde Yıkım APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.EternalStudio.DozerDemolish

APK imzası: 68882538abd73b67c505f816a4a477e1e4f8a5d5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder