Run Forrest Run: Running Games ikon

Run Forrest Run: Running Games APK

v2.0.2

Run Forrest Run: Running Games Açıklama

Run Forrest Run APK, platform tarzında geliştirilen keyifli bir koşu oyunudur.


Forrest Gump filminden esinlenerek geliştirilen Run Forrest Run oyununda eğlenceli görevler sizi bekliyor. Koşacağınız platformlar üzerinde fantastik bir çevre bulunuyor. Dağlar, ormanlar, şehirler, göl kenarları ve aklınıza gelebilecek farklı ortamlarda koşmak oyunun keyfini artıran özellikler arasında. Her koşu oyununda olduğu gibi Run Forrest Run oyununda da engeller ve tuzaklar bulunuyor. Bunlara yakalanmadan ilerleyerek seviyenizi yükseltin ve altınları toplayarak karakterlerinizin görünümleri için yeni kıyafetler satın alın.


Viva Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun kaliteli grafikleri sayesinde Android koşu oyunları sevenler için gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Google Play entegrasyonu sayesinde oyunu arkadaşlarınızla birlikte de oynamanız mümkün. Kim daha fazla yüksek puan kazanırsa oyunu o kazanıyor. Run Forrest Run APK kurulum dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Run Forrest Run: Running Games ekran görüntüleri Run Forrest Run: Running Games ekran görüntüleri Run Forrest Run: Running Games ekran görüntüleri Run Forrest Run: Running Games ekran görüntüleri Run Forrest Run: Running Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.2

GeliştiriciViva Games Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.05.2023 - 13:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 74.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11432

GÜVENLİKİndireceğiniz Run Forrest Run: Running Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.generamobile.runforrestrun

APK imzası: 91943fc1dbeab978592273bf2bad2e6ee3990bb8

Run Forrest Run: Running Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Run Forrest Run: Running Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder