Okçular 2 ikon

Okçular 2

v1.2.9

Okçular 2 çubuk adamların birbirlerine ok attığı eğlenceli bir oyun.

 

Oyundaki amacınız çok basit, bir platform üzerinde dururken karşınızdan size ok atan rakiplerinizi ok atarak yere indirmek. Başlangıçta çok iyi olmayan bir yay ve ok ikilisi size veriliyor. Atışlardan ve vurduğunuz rakiplerden kazanacağınız puanlarla daha iyisini alma şansınız var. Bunun yanında kendinizi korumak için zırh, kalkan ve koruma büyüsü gibi çeşitli koruyucu materyaller de satın alabilirsiniz. Bu şekilde birkaç atışla ölmeden daha uzun süre dayanabilirsiniz.

 

Okçular 2'deki tüm karakterler çubuk adamlardan oluşuyor ancak hepsi dünyanın farklı yerlerindeki gerçek oyuncular. İsterseniz arkadaşlarınızda oynama şansınız var. Multiplayer modundan giriş yaparak arkadaşlarınızla karşılıklı olarak en çok puanı almak için mücadele edebilirsiniz.

 

Oyunu oynamak tamamen ücretsiz, koruma kalkanı ve çok güçlü oklar için para puan biriktirmeyi beklemeden oyun içi satın alma yapabilirsiniz.

Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.9

GeliştiriciBYV

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.09.2017 - 11:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1025

Dosya boyutu 35.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7835

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Okçular 2 v1.2.9 için
Oyunda kontrol berbat