Okçular 2 ikon

Okçular 2 APK

v1.3.8

Okçular 2 çubuk adamların birbirlerine ok attığı eğlenceli bir oyun.


Oyundaki amacınız çok basit, bir platform üzerinde dururken karşınızdan size ok atan rakiplerinizi ok atarak yere indirmek. Başlangıçta çok iyi olmayan bir yay ve ok ikilisi size veriliyor. Atışlardan ve vurduğunuz rakiplerden kazanacağınız puanlarla daha iyisini alma şansınız var. Bunun yanında kendinizi korumak için zırh, kalkan ve koruma büyüsü gibi çeşitli koruyucu materyaller de satın alabilirsiniz. Bu şekilde birkaç atışla ölmeden daha uzun süre dayanabilirsiniz.


Okçular 2'deki tüm karakterler çubuk adamlardan oluşuyor ancak hepsi dünyanın farklı yerlerindeki gerçek oyuncular. İsterseniz arkadaşlarınızda oynama şansınız var. Multiplayer modundan giriş yaparak arkadaşlarınızla karşılıklı olarak en çok puanı almak için mücadele edebilirsiniz.


Oyunu oynamak tamamen ücretsiz, koruma kalkanı ve çok güçlü oklar için para puan biriktirmeyi beklemeden oyun içi satın alma yapabilirsiniz.

Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri Okçular 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Okçular 2 APK son sürüm güncellemesindeki yenilikler:

Yeni okçu ekipmanları eklenmiş,

Yeni görevler eklenmiş,

Oyun arayüzünde geliştirmeler yapılmış,

Google Play Oyunlar desteği eklenmiş.

Yorumlar

Okçular 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Okçular 2 v1.2.9 için
Oyunda kontrol berbat