Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ikon

Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu

v1.5.4

Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ile macera dolu bir hikayeye hazırlanın.

 

Oyun temel olarak mikroorganizmaların evrimi üzerine kurulmuş, elbette evrim sizin seçeceğiniz şekilde ilerliyor. Yapmanız gereken farklı türdeki canlıları eşleştirerek ortaya yeni ve farklı bir tür çıkarmak. Böylece en basit yaratıklardan devasa ejderhalar bile ortaya çıkarmanız mümkün oluyor. Tap Tap Monsters'ın en sevdiğimiz özelliği ise canlıların evrim dalını, yani biyom dünyasını sizin belirleyebiliyor olmanız. Evrimden önce bir dal (biyom) seçimi yapıyorsunuz ve yaratığı buna uygun olarak geliştirebiliyorsunuz.

 

Oyundaki biyom çevreleri şunlar: Enerji, fırtına, ateş, su, kaos, metal, buz ve tabiat. Bu biyom dünyaları her oyuncuya açık ve hepsi de yaratıklara kendine özel davranışlar katıyor. Bunların dışında ölüm, çelik, kristal ve hayat isminde gizli biyomlar da var ancak bunlara en oyuncu ulaşamıyor. Daha doğrusu ulaşmak için usta bir oyuncu olmanız şart.

 

Android ekosistemindeki kendine has oyun yapısına sahip olan Tap Tap Monsters, yüksek kaliteli grafikleri ve mükemmel oyun kurgusu ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bir yapım olmuş. Tap Tap Monsters APK indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.4

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi20.04.2019 - 15:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 38.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9550

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder