Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ikon

Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu APK

v1.5.4

Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ile macera dolu bir hikayeye hazırlanın.

 

Oyun temel olarak mikroorganizmaların evrimi üzerine kurulmuş, elbette evrim sizin seçeceğiniz şekilde ilerliyor. Yapmanız gereken farklı türdeki canlıları eşleştirerek ortaya yeni ve farklı bir tür çıkarmak. Böylece en basit yaratıklardan devasa ejderhalar bile ortaya çıkarmanız mümkün oluyor. Tap Tap Monsters'ın en sevdiğimiz özelliği ise canlıların evrim dalını, yani biyom dünyasını sizin belirleyebiliyor olmanız. Evrimden önce bir dal (biyom) seçimi yapıyorsunuz ve yaratığı buna uygun olarak geliştirebiliyorsunuz.

 

Oyundaki biyom çevreleri şunlar: Enerji, fırtına, ateş, su, kaos, metal, buz ve tabiat. Bu biyom dünyaları her oyuncuya açık ve hepsi de yaratıklara kendine özel davranışlar katıyor. Bunların dışında ölüm, çelik, kristal ve hayat isminde gizli biyomlar da var ancak bunlara en oyuncu ulaşamıyor. Daha doğrusu ulaşmak için usta bir oyuncu olmanız şart.

 

Android ekosistemindeki kendine has oyun yapısına sahip olan Tap Tap Monsters, yüksek kaliteli grafikleri ve mükemmel oyun kurgusu ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bir yapım olmuş. Tap Tap Monsters APK indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri Tap Tap Monsters: Clicker Evrim Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder