Nindash: Skull Valley ikon

Nindash: Skull Valley APK

v1.71.6

Nindash: Skull Valley Açıklama

Arcade tabanlı geliştirilen Nindash: Skull Valley, küçük ninja karakterinin iskelet ordusuna karşı verdiği savaşı konu alan eğlenceli bir oyun. Baş karakter ninjayı kontrol ederek her yerden çıkan düşman ordusu askerlerini yok etmek oyundaki temel göreviniz. En büyük yardımcınız ise Ninja kılıcı ve shuriken tekniği. 

 

Oyun içerisinde toplamda 90'dan fazla seviye ve 30'dan fazla bölüm bulunuyor. Her bölümün zorluğu farklı; daha doğrusu seviyenizin ve ninjanızın gücü arttıkça zorlu düşman askerleriyle karşılaşıyorsunuz. Bölümler zorlaşsa da ninjanızın özel kombo yeteneklerini her zaman kullanabilirsiniz. O bir ninja ve özel yeteneklerini düşmanın kemiklerini ezmekten hiç çekinmiyor.

 

Nindash'ta hem kendi başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynayacağınız zaman en yüksek puanı toplayan oyuncunun kazanacağını unutmayın ve hamlelerinizi buna göre yapın. Ücretsiz APK dosyasını indirerek bu eğlenceli arcade oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Nindash: Skull Valley ekran görüntüleri Nindash: Skull Valley ekran görüntüleri Nindash: Skull Valley ekran görüntüleri Nindash: Skull Valley ekran görüntüleri Nindash: Skull Valley ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.71.6

GeliştiriciANKAMA GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi03.03.2018 - 12:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme42

Dosya boyutu 99 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8347

GÜVENLİKİndireceğiniz Nindash: Skull Valley APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ankama.nindash

Nindash: Skull Valley nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nindash: Skull Valley APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder