Cartoon Network OyunKutusu ikon

Cartoon Network OyunKutusu APK

v3.0.11

Cartoon Network OyunKutusu ile meşhur çizgi film oyunları telefonunuza geliyor.


Televizyonların meşhur Cartoon Network çizgi filmleri Oyun Kutusu ile artık telefonunuza geliyor. En sevilen yapımları içeren oyunda Gumball, Robin, Jake ve Ben 10 gibi popüler çizgi filmlerinin oyunları yer alıyor. Bu oyunların her biri farklı bir kurguya sahip. Bu oyunlarda goller atacak, kötülerle savaşacak ve güçlendiricileri toplayarak karakterlerinizin yeteneklerini artıracaksınız.


Cartoon Network OyunKutusu içerisindeki oyunlara her ay bir yenisi ekleniyor. Böylece hem güncel hem de eğlenceli oyunları oynamaya devam ediyorsunuz. Her oyun kendi özellikleriyle geldiği için sıkılmadan istediğiniz gibi oynamanız mümkün. Cartoon Network ekibi tarafından geliştirilen oyunda onlarca ücretsiz içerik sizi bekliyor. Cartoon Network OyunKutusu APK dosyasını hemen indirin ve oyunları oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cartoon Network OyunKutusu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cartoon Network OyunKutusu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cartoon Network OyunKutusu ekran görüntüleri Cartoon Network OyunKutusu ekran görüntüleri Cartoon Network OyunKutusu ekran görüntüleri Cartoon Network OyunKutusu ekran görüntüleri Cartoon Network OyunKutusu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder