Tank Hero: Laser Wars ikon

Tank Hero: Laser Wars APK

v1.1.8

Tank Hero: Laser Wars, gerçek zamanlı tank savaşı kurgusuna sahip eğlenceli bir Android oyunu.


Battlegrounds tarzı savaş yapısına sahip olan Tank Hero: Laser Wars oyununda gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Oyundaki amacınız, rakip tankları yok etmek. Hem de tanklarla. Ancak bu oyundaki tanklar normal tank gibi top mermisi kullanmıyor; sizin merminiz lazer silahlar. Platform tabanlı geliştirilen savaş alanında tankınızla atış yaparak tankları vurmaya ve savaş alanındaki tek oyuncu olmaya çalışıyorsunuz.


Tank Hero: Laser Wars'ın sevdiğimiz özelliği, lazer türü silahları kullanması. Işın tabancası, plazma obüsler, sonik top ve daha fazla türde silah modelini tankınıza entegre etmeniz mümkün. Tabii bu silahların çoğu kilitli durumda. Savaş alanındaki başarınıza göre kazanacağınız puan ödülleri ile kilitleri açıyor ve silah modelinizi yükseltebiliyorsunuz. Ayrıca, isteyen oyuncular için çok farklı ve şaşalı görünen tank modelleri de var.


İnteraktif savaş alanı tasarımı ile dikkat çeken Tank Hero: Laser Wars ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Tank Hero: Laser Wars APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve savaşmaya başlayın. Oyunun grafikleri ve kontrol sistemi oldukça başarılı. İyi eğlenceler.

Tank Hero: Laser Wars ekran görüntüleri Tank Hero: Laser Wars ekran görüntüleri Tank Hero: Laser Wars ekran görüntüleri Tank Hero: Laser Wars ekran görüntüleri Tank Hero: Laser Wars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder