Talking Tom Farts ikon

Talking Tom Farts APK

v1.1.2.106

Talking Tom Farts altın puanları toplama üzerine kurulu ve arcade tarzında geliştirilmiş eğlenceli bir oyun.

 

Sevimli kedi Tom ile oynayacağınız oyunun kurgusu oldukça eğlenceli. Altınları toplamak için ekrana dokunduğunuzda Tom gaz çıkarıyor ve yükseğe sıçrıyor. Ne kadar etkili gaz çıkartırsanız, toplayacağınız altın sayısı da artıyor. Ancak burada önemli bir detay var: Tom'un güçlü bir gaz çıkarması için yiyeceklerini düzgün yemesi gerekiyor. Toplayacağınız altınlarla gaz yapan yemekleri satın almalı ve Tom'un daha etkili gaz çıkarmasını sağlamanız gerekiyor.

 

Konuşan Tom'un meşhur kedisi yeni oyununda da ilgiye muhtaç. Diğer oyunlardaki gibi Talking Tom Farts oyununda da kedinin ihtiyaçlarını yine siz gideriyorsunuz. Bunun için de yine toplayacağınız altınları kullanmanız şart. Sevimli kedi Tom ile oynamayı seviyorsanız Talking Tom Farts oyununu da mutlaka denemelisiniz, oyun hem eğlenceli hem de gayet basit bir oyun deneyimi sunuyor. Talking Tom Farts APK dosyasını ücretsiz indirerek Tom'un gaz çıkarmasına ve altın toplamasına yardımcı olabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

Talking Tom Farts ekran görüntüleri Talking Tom Farts ekran görüntüleri Talking Tom Farts ekran görüntüleri Talking Tom Farts ekran görüntüleri Talking Tom Farts ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder