Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ikon

Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter APK

v1.429

Arcade tabanlı Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter oyunu ile uzay savaşları başlıyor.


Oyunun hikayesi galaksinin uzaylılar tarafından istila edilmesiyle başlıyor. Galaksiyi koruyacak kahramanlar arasında siz de varsınız. Galaksiyi korumak için uzaylılara karşı savaşacak, geliştireceğiniz stratejilerle düşmanı yok etmeye çalışacaksınız. Başarılı olduğunuz her savaş oyun parası kazanmanızı sağlıyor. Bu parayı da uzay geminizi güçlendirmek için kullanıyorsunuz.


Bir tür galaksi savaşı diyebileceğimiz Space shooter oyunu harika grafiklerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Yüzlerce bölümde düşmana karşı farklı tarzda savaşlara katılmanız sayesinde oyunu hiç sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Eğer uzay savaşı oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da kesinlikle seveceksiniz.


ONESOFT oyun stüdyosunun geliştirdiği Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ücretsiz olarak sunuluyor. Kaliteli grafikler ve akıcı animasyonları sayesinde severek oynayacağınız oyunu Space shooter - Galaxy attack APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder