Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ikon

Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter APK

v1.429

Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter Açıklama

Arcade tabanlı Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter oyunu ile uzay savaşları başlıyor.


Oyunun hikayesi galaksinin uzaylılar tarafından istila edilmesiyle başlıyor. Galaksiyi koruyacak kahramanlar arasında siz de varsınız. Galaksiyi korumak için uzaylılara karşı savaşacak, geliştireceğiniz stratejilerle düşmanı yok etmeye çalışacaksınız. Başarılı olduğunuz her savaş oyun parası kazanmanızı sağlıyor. Bu parayı da uzay geminizi güçlendirmek için kullanıyorsunuz.


Bir tür galaksi savaşı diyebileceğimiz Space shooter oyunu harika grafiklerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Yüzlerce bölümde düşmana karşı farklı tarzda savaşlara katılmanız sayesinde oyunu hiç sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Eğer uzay savaşı oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da kesinlikle seveceksiniz.


ONESOFT oyun stüdyosunun geliştirdiği Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ücretsiz olarak sunuluyor. Kaliteli grafikler ve akıcı animasyonları sayesinde severek oynayacağınız oyunu Space shooter - Galaxy attack APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.429

GeliştiriciONESOFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi12.06.2020 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme63

Dosya boyutu 86.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10453

GÜVENLİKİndireceğiniz Space shooter - Galaxy attack - Galaxy shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.game.space.shooter2

APK imzası: a23e395654c8a8d68cba175c3e01a74e0314a76d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder