Eyes - The Horror Game ikon

Eyes - The Horror Game APK

v6.1.21

Eyes - The Horror Game, birinci oyuncu gözünden oynayacağınız başarılı bir korku oyunu.


Gizemli öğelerin sıkça vurgulandığı oyunda size verilen görevi başarıyla yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Yerine getirmeniz gereken görev ise genellikle terkedilmiş bir binadaki tüm odaları gezerek para çantalarını toplamak. Ancak bu görevleri yerine getirirken en büyük engeliniz korkularınız olacak. En muhtemel karşılaşacağınız bir hayalet bile görevi yarıda bırakmanıza sebep olabilir. Hatta çok korkarım derseniz oyunun rahatsız edici müzikleri bile sizi korkutmaya yetebilir.


Android korku oyunları arasından tarzıyla öne çıkan Eyes oyunundaki ürkütücü görsel detaylar çok başarılı bir şekilde işlenmiş. Korku oyunlarını seviyorsanız ücretsiz oynayabileceğiniz Eyes - The Horror Game mutlaka denemeniz gereken bir yapım. İyi oyunlar.

Eyes - The Horror Game ekran görüntüleri Eyes - The Horror Game ekran görüntüleri Eyes - The Horror Game ekran görüntüleri Eyes - The Horror Game ekran görüntüleri Eyes - The Horror Game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Eyes - The Horror Game APK son sürüm ile;

Sürükleyici mod eklenmiş. Korkunun zirve yaptığı bu modda yepyeni bir hikaye oyuncuları bekliyor,

Cadı Ursula karakteri tüm haritalara eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Eyes - The Horror Game için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Eyes - The Horror Game v5.4.2 için
En iyi oyun eyes güncelenmiş
Ziyaretçi3 yıl önce Eyes - The Horror Game v5.4.2 için
Bu hilelimi