Perfect Cream ikon

Perfect Cream APK

v1.7

Perfect Cream Açıklama

Perfect Cream APK, arcade tabanlı geliştirilen oynaması gayet keyifli bir Android oyunu.


Oyundaki amacınız hem basit hem lezzetli: Platformdan geçen pastaları krema ile süslemek. Bunun için birçok farklı modelde krema süsü var. Pastaya uygun olanı seçerek ortaya lezzetli sonuçlar çıkartabilirsiniz.


Perfect Cream APK dosyasını ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Oyun kaliteli grafik yapısı ile boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz keyifli bir deneyim sunuyor.

Perfect Cream ekran görüntüleri Perfect Cream ekran görüntüleri Perfect Cream ekran görüntüleri Perfect Cream ekran görüntüleri Perfect Cream ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7

GeliştiriciPlaygendary

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2020 - 23:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme58

Dosya boyutu 65.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10305

GÜVENLİKİndireceğiniz Perfect Cream APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playgendary.creamaster

APK imzası: d7038f8213946ce4aedb3d527003f72884e8c678

Perfect Cream nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Perfect Cream APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder